Widok

Szybka diagnostyka, sprawne leczenie. Polecam.

Chciałam bardzo polecić tą klinikę. Moja choroba zostałą bardzo szybko zdiagnozowana i od razu podjęto odpowiednie leczenie. Sprzęt na najwyższym poziomie. Dla Doktora najważniejsze bezpieczeństwo pacjenta i sprawna diagnozstyka oraz szybkie leczenie. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczona poziomem, kulturą osobistą i wysokimi standardami postępowania, których niestety nadal brakuje na NFZ. przeprowadzone miałam szybkie badanie specjalistyczne, badania dodatkowe podjęte na miejscu i od razu został przeprowadzony zabieg. Aż ręką odjął. Wszytskie doleglwisoci ustąpiły. Wszyscy bardzo mili i życzliwi co jest dla mnie ważne. Można o wszystko zapytać i człowiek otrzymuje bardzo rzeczowoą i wyczerpującą informację.
Polecam wszystkim tą klinikę.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy moze Pani napisac z czego została Pani wyleczona przez dr? Jade niebawem do niego z ogromnym pozytywnym nastawieniem ale gdzies z tyłu głowyt obawy ze nic sie nie da juz zrobic. Lecze rok ponad rece bez wiekszegoi efektu......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę śmiało jechać i się nie martwić. mi dr pomógł gdzie inni lekarze nie bardzo. mialam w handproject 1 operację potem konsultacje i skierowanie na rehabilitacje. mialam problemy z zapaleniem ścięgien i pochewek ścięgnistych raczej jakieś genetyczne czy wrodzone obciążenie bo ani praca ani urazy nie wskazywałyby. i choruje na tarczyce jeszcze do tego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też szczerze polecam, jedyny doktor, którzy tak szybko zajął się moim łokciem tenisisty, w sumie jedyny, który mi naprawdę pomógł!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam diagnostykę w Gdańsku i ortop. a potem to rehabilitowanie tutaj http://www.dobrylekarz.info/gabinet/reha-fizjoprofessional-fizjoterapia-domowa-z-dojazdem-gdansk.htm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry