Typowo mechaniczna naprawa, wymiana łożyska .. tylko którego, sam tego nie wiem bo na mechanice się nie znam. Wykonałem telefon do warsztatu (polecił mi znajomy) z samego rana i zaproszenie na szybką diagnozę w drodze do pracy.

Diagnoza przypominała serwis F1 :) prawie z marszu wjechałem na podnośnik - szybki przegląd diagnoza i z zjazd na parking obok warsztatu. Na miejscu dostałem pełną informację jaki mam wybór części i najbliższy możliwy termin realizacji. Wszystko się złożyło akurat w drodze powrotnej z pracy. Zamówione części już czekały, ja wjechałem bezpośrednio na podnośnik i po 40 minutach już wyjeżdżałem zadowolony z zakładu.

Nie pamiętam tak szybkiego i rzeczowego serwisu. Ostatnia wymiana łożyska kosztowała mnie prawie 4 godziny czekania tutaj czas jest rewelacyjny. A na koniec miła niespodzianka cena niższa niż od proponowanej, bo część okazała się tańsza u dostawcy niż początkowo zakładano.

Bardzo pozytywne wrażenie. Duży wybór części, miła obsługa i rewelacyjny czas. Polecam.