Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - opinia wątek zamknięty Kompetencja, wiedza, jakość wykonania najwyższych lotów. Instalacja lepsza...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do problemu oraz do klienta. Gwarancja...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Polecam wątek zamknięty Byłem już parę razy w tym warsztacie widać że Panowie solidni ... Zawsze na...
~klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Rozczarowany wątek zamknięty Witam .Oddając samochód z rana do końca dnia nie zdiagnozować...
~jan
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalizm, terminowość, wykształcenie i praktyka. Tak trzymać!
~Janzal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

mocna 4 wątek zamknięty robota się dzieje i widać to, jednak ceny mogą być niższe (wiadomo polaczek...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

MEGA DOBRZE ! wątek zamknięty Panowie słowni. Znają się na rzeczy. Dobry kontakt super robota. Moja 14...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Tęgie Głowy z zapałem do działania wątek zamknięty Chłopaki mają pojęcie o elektronice - 2x byłem w ich warsztacie i zawsze...
~Mosiak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Fachowcy godni polecenia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z przeróbki instalacji elektrycznej mającej na celu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Szybko, sprawnie, konkretnie wątek zamknięty Szybka naprawa, dobry kontakt z klientem, widać że lubią to co robią.
~olo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Fachowcy z prawdziwego zdarzenia! wątek zamknięty Profesjonalne podejście, przystępność cen i pełen profesjonalizm, oraz bardzo...
~tr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Badrzo dobry Warsztat, godny polecenia wątek zamknięty świetni fachowcy, rzeczywiście wiedzą co robią. W parę godzin reanimowali...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Szybko i Profesjonalnie tak wyglądało uruchomienie mojej A6 wątek zamknięty Świetna jakość usługi. Moje A6 zostało zablokowane przez alarm, przez 2 dni...
~Łukasz P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

BArdzo fajna firma, fachowcy, wątek zamknięty Świetna firma. W temacie elektroniki postawili moją A4 na nogi! Polecam w...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Fachowo i sprawnie wątek zamknięty Kompetentni młodzi ludzie. Sprawnie zmienili mój stary radioodtwarzacz na...
~dario
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Wart polecenia! wątek zamknięty Kupowałem i montowałem CB radio. Usługa profesjonalna i w rozsądnej cenie....
~manix
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

BARDZO POLECAM!! wątek zamknięty Bardzo w porzadku ludzie. Dopiero rozkrecaja interes wiec ceny są bardzo...
~Pitero
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Szybko i profesjonalnie. wątek zamknięty Miałem problem z uruchomieniem silnika, zadzwoniłem i od razu panowie...
~kes
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry