Widok

TEN WARSZTAT TO DRAMAT!!!!!

Auto-Body Temat dostępny też na forum:
Jesteśmy z Krakowa i przyejchaliśy do tego warsztatu ponieważ silnik w naszym samochodzie zaczął wydawać dziwne dzwięki. Pan Woźniak i Krzysiu wzieli pojazd i powiedzieli że zrobią.
Dzwonimy popołudniu, a Pan Woźniak mówi, co zmienia i nad czym pracuje. Dzwonimy rano, a Pan Woźniak oznajmia, że spędził cały dzień na robocie naszego samochodu i że oddaje go nam bo nie wie w czym rzecz i mamy go odebrać .
Przyjeżdzamy i Pan Woźniak mówi, że on nic tam nie ruszał w silniku i żebyśmy brali nasz samochód i nic nie musimy płacić. Obrażał mnie i moją żonę kiedy mówilismy mu o tym, że chcemy fakture za wykonaną pracę, mówił, że nic nam nie da i żebyśmy się "wynosili"!!!.
Musieliśmy zabrać pojazd na lawate, samochód nie był w stanie używalności, a przekazaliśmy go w stanie, w którym samochód jeździł!!
Okazało się potem, kiedy zabraliśy samochód do autoryzowanego serwisu, że płyn z spryskiwaczy znaduje się w pojemniku na płyn chłodnicowy!!!!

Chamska obsługa i totalna amatorszczyzna!!!
chciał ugrać kilka złotych na nas i kiedy zobaczył, że jednym śrubokrętem i młotkiem (bo taką wiedzę roboczą posiadają Krzysiu i Pan Woźniak) nic nie zdziała oddał nam naruszony pojazd!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie mieści się ten warsztat magików??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten warsztat mieści się na ulicy 3 Maja 31b,
Trzymać się z daleka od amatorów!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli chodzi o trójmiasto to ja polecam RING w Gdańsku. Również korzystałem z niego na wakacjach i jestem bardzo zadowolony. Nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa. Najlepsze jest to, że można się z nimi na wizytę umawiać online przez ich stronę http://www.ringopony.com.pl/ dzięki czemu nie ma mowy o czekaniu w kolejkach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powiem szczerze, że ja naprawiam tam samochód od 4 lat i jestem mega zadowolony, a więc Pan Daniel chyba miał pecha. Mega się znają i robią porządnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to po co nalewales tyam plyn do spryskiwaczy !!!!
A teraz zwalasz na Pana Wozniaka i Krzysia - super warsztat, tylko klient tempy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

do góry