Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Pełen profesjonalizm, pomimo dużej ilości pracy usługa została szybko...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Tomasz - opinia Pełen profesjonalizm. Pan Adam nie tylko wykonuje naprawę ale także doradzi...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Jacek - opinia wątek zamknięty Polecam, sprawnie, profesionalnie, terminowość. Praca wykonana zgodnie z umową.
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Pan Adam to profesjonalny fachowiec. Zrobi terminowo. Doradzi. Jest konkretny...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panem Adamem. Podjął się trudnego...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Korzystałam z usługi naprawy dwukrotnie i za każdym razem...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Szymob - opinia wątek zamknięty Sprawnie, profesjonalnie i konkretnie. Polecam!
~Szymob
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Ewa z Wrzeszcza - opinia wątek zamknięty Pan z TG techniki grzewczej dokonał przeglądu mojego starego pieca CO. Pan...
~Ewa z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo miły i konkretny i dokładny Pan , bardzo polecam. Fachowiec w 100 %
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Pośród wszystkich osób z którymi miałem do czynienia w...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2020

Szymon - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Adama. Bardzo fachowa ekspertyza,...
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Aga z Wrzeszcza - opinia wątek zamknięty Pan Adam, mimo swojego młodego wieku, jest wspaniałym fachowcem. Jasno i...
~Aga z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Jul - opinia wątek zamknięty Wszystko pięknie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Cena dość wysoka, ale jak...
~Jul
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Pan Adam okazał się miły i kompetentny. Wie, co robi. W razie potrzeby będę...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Dagna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Szybko i fachowo.
~Dagna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Michal - opinia wątek zamknięty Wszystko zgodnie z umową bardzo zadowolony z usługi abyśmy mieli więcej...
~Michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Dominik - opinia wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie, młody człowiek z dużym pojęciem. Polecam
~Dominik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Skorzystam z przeglądu pieca gazowego. Skorzystam Jeszcze raz z usług.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Andrzej Marczyński - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana zgodnie. Spełnione oczekiwanie prawidłowej naprawy piecyka...
~Andrzej Marczyński
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Rzeczowo i w przystępnej cenie
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry