Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kierownik Administracyjny III LO w Sopocie - opinia Profesjonalna i świetna firma. Wszystko wykonane na czas i według...
~Kierownik Administracyjny III LO
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2022

Malwina - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy TGZ. Do tej pory zrealizowaliśmy...
~Malwina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Dominik - opinia wątek zamknięty Wrażenia są bardzo dobre, chłopaki pomimo napiętych terminów, dali radę!!!...
~Dominik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Polecam !!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Montaż monitoringu wykonany w sposób perfekcyjny,...
~Wspólnota mieszkaniowa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Polecam !!! wątek zamknięty Już kolejny raz korzystałam z usług firmy - i jak zwykle się nie zawiodłam....
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Godni polecenia wątek zamknięty Firma godna polecenia. Dobra jakość usług, kompetentni pracownicy. Od kilku...
~Kierownik gospodarczy II LO Sopo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Tak jak trzeba wątek zamknięty Szybko, skutecznie, fachowo.
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Montaż alarmu wątek zamknięty Serdecznie polecam tę firmę. Pan Tomasz fachowo doradził w wyborze sprzętu....
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystałam ostatnio z usług tej firmy. Robota została wykonana dobrze,...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Klient wątek zamknięty Jestem zadowolony z usług firmy, Panowie fachowo doradzili, wysłuchali i...
~Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Instalacja monitoringu - POLECAM! wątek zamknięty Profesjonalizm na każdym etapie realizacji, terminowe i rzetelne wykonanie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Solidność i profesjonalizm. Polecam! wątek zamknięty Firma szybko, czysto i dokładnie zainstalowała system alarmowy oraz...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Solidna firma - polecam wątek zamknięty Bardzo polecam firmę. Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry...
~Hubet
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Monitoring wątek zamknięty Polecamy firmę. Szybko, sprawnie i dobrze wykonany prosty monitoring na...
~Morze Stegna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Jestem zadowolony. Polecam. wątek zamknięty Miałem uszkodzony system alarmowy. Firma ochroniarska kasowała mnie za...
~Zadowolony z obsługi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Montaż alarmu wątek zamknięty Super serwis polecam czysto sxybko solidnie
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi przez firmę. Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Instalacja systemu alarmowego wątek zamknięty Alarm zainstalowany szybko, czysto i dokładnie. Panowie znają się na rzeczy i...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry