Widok

TI -MA Sp. z o.o. w Gdańsku Przymorze

Praca Temat dostępny też na forum:
Pracował może ktoś w tej firmie? Bardzo proszę o opinię....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, koleżanka na stanowisku sekretarki parę lat temu. Po miesiącu zrezygnowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taką propozycję pracy właśnie dostałam. Czemu zrezygnowała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze względu na bardzo złą atmosferę pracy. Ale może teraz coś się zmieniło lub zmienił się szef. Długo tam nie była, a jak szef powiedział, że jak jej się nie podoba to może sobie nie przychodzić to tak zrobiła i już, a potem się zdziwił że faktycznie nie przyszła. Szybko znalazła inną pracę i wtedy razem pracowałyśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam tam bardzo dawno temu, ale nie sadzę, że coś się zmieniło. Właściciel -szef i dyrektorka- jego baba ;) Pasują do siebie jak ulał... Para choleryków, lekomanów (codziennie na biurku rozkładali garście tabletek i wcinali jak cukierki:) Pracowałam tam, jak większość sekretarek nie dłużej niż miesiąc. Straszny mobbing. Nie wiem, jak teraz zarobki , kiedyś były bardzo dobre, ale nic nie jest warte tych nerwów....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam temat. Zna ktoś aktualną opinie o firmie? Mają ogłoszenie i się zastanawiam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

do góry