Odpowiadasz na:

TIM Call Center- praca Recepcjonistki

Czy też tak jest jak w call center?

Czy też tak jest jak w call center?

zobacz wątek
12 lat temu
~ccc

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry