Widok

TRAGEDIA

Spółdzielnia rodem z PRL. Kłamią, zwodzą. Mieszkanie otrzymaliśmy 2,5 roku po terminie, budynek z wieloma wadami - nie można doprosić się o ich usunięcie; obiecywali niskie dopłaty do wkładu budowlanego a koniec końców w nasze dopłaty wrzucili wszelkie możliwe swoje koszta nie związane z budową - sprawa w sądzie ciągnie się 2 rok (nie chcieli iść na porozumienie stron); system finansowanie kolejnych inwestycji przypomina piramidę finansową (czyli każdy członek finansuje nie swoją ale wcześniej rozpoczętą inwestycję); dodatkowo okazało się że zdefraudowali nasze wpłaty na poczet funduszu remontowego oraz wpisowe. Jeśli dodać do tego wysokie czynsze. NAPRAWDĘ NIE WARTO!
Moja ocena
Mieszkaniowa Spółdzielnia Budownictwa Ekologicznego kategoria: Spółdzielnie mieszkaniowe
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
prowizje i opłaty: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak.....spółdzielnia porażka. Od naszego zgłoszenia dot zalewu mieszkań minie niedługo rok.....zima znowu idzie a remontu jak nie było tak nie ma.....nie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dokłądnie ten sam problem, podobno ma się u mnie pojawić dekarz żeby naprawić ciknący dach zobaczymy.......
W tamtym roku w czasie zalania sam powiedziałcyt. w Zyciu by tych dachów nie odebrałam podobno są takie dziury" Poprostu jedna wielka MASAKRA
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mozna prosić więcej informacji na temat sprawy sądowej czy to jest sprawa z członkami sp. czy też z Panią Gwarant proszę o informaje a w sprawie dopłat czy należy zapłacić żądaną sumę choć nie dotyczy to tylko kosztów budowy co z tym poczynić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry