Widok

TRAGEDIA !!!

Firma chyba bardzo mało płaci kurierom, przez co są aroganccy, chamscy i bezczelni !!! Zadzwonił do mnie jeden z " przyjemniaczków" oznajmiając ( godz. 08:30), że czeka pod moim domem z przesyłką. Byłam w pracy więc zapytałam dlaczego nie skontaktował się wcześniej telefonicznie, aby ustalić godz. na co usłyszałam, że oni nie mają obowiązku dzwonić, tylko dostarczać, a skoro mnie nie ma to wystawia mi awizo i mam sobie odebrać przesyłkę w ciągu 4 dni z siedziby firmy. Poza tym " Miły Pan " oznajmił, że nie będzie wysłuchiwał moich pretensji i że on też chce być przed 15-stą w domu !!! Sam ton głosu i butność półinteligenta nie świadczy najlepiej o firmie, z której usług nie skorzystam nigdy w życiu, ani żaden z moich współpracowników, którzy byli świadkami rozmowy z KURIEREM, rodem z PRL-u....: "- A ja kim będę ? -Ty???? No tym co się szwęda po sklepach....Klientem..."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak listonosz z Poczty Polskiej przynosi Ci list to też wcześniej do Ciebie dzwoni i umawia się na konkretną godzinę? Ludzie to się nigdy nie nauczą. Masz pretensje do kuriera, że nie nie było Cię w domu? Kurier nie ma obowiązku dzwonić ani przyjeżdżać w dogodnych dla Ciebie godzinach. Co innego jeśli zamówisz taką usługę, ale za to trzeba odpowiednio więcej zapłacić. Ty pracujesz, ale pamiętaj że kurier również jest w pracy i podobnie jak Ty pracuje w określonych godzinach. Chamskie zachowanie kuriera to już inna bajka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry