Widok

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W BANINIE

Banino Temat dostępny też na forum:
Witam, jesteśmy zagorzałymi wielbicielami tenisa stołowego. Postanowiliśmy zorganizować Turniej GRAND PRIX BANINA w szkole podstawowej w Baninie przy ul.Tuchomskiej 15. Jeśli ktoś ma ochotę spróbować swoich sił, spędzić aktywnie wolny czas, serdecznie zapraszamy - niezależnie od umiejętności :). Pierwszy termin: 18.03.2018 r. o godz 12:00 zapisy w dniu turnieju 11:30-11:45 lub telefonicznie : ERNEST TEL.: 505-614-993. Wszystkie dodatkowe informacje: http://www.polandtt.pl Czy są chętni do współzawodnictwa ?:) .Zapraszamy może sąsiedzki "sparing" to dobry sposób na spędzenie czasu wolnego :)?
WPISOWE: 20 zł ale żeby Was zmotywować jeszcze bardziej, czekają bardzo atrakcyjne nagrody. UWAGA: główną nagrodą jest WYCISKARKA firmy Vortex o wartości 1900 zł :). Kto z Was będzie pił pyszne zdrowe soki ? :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co wiem w S7 jest turniej tenisa stołowego. Ile wpisowe nie wiem ale wolę chyba z Wami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki będzie system rozgrywek? Czy jeśli przegram pierwszy mecz, to dla mnie koniec zawodów za 20 zł? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na pewno każdy zagra minimum 3 mecze, a system rozgrywek będzie dopasowany do ilości uczestników
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry