Widok

TYLKO NIE CHIRURGIA 24H

miałam mały wypadek i pojechałam ok godz 2 w nocy do szpitala studenckiego ! Boze miej w opiece ludzi którzy tam trafiają z poważnymi urazami ! Od samego początku pielegniarka byla bardzo niesympatyczna, bo ja OBUDZILIŚMY ! z łaską dała mi skierowanie na rentgen, na którego czekałam jakieś 15/20 min zanim Pani go obsługująca się obudziła, choć to byla jedyny mila osoba w tym szpitalu, przy najmniej przeprosila ze przysnela i ze czekalismy, po zdj wrocilam do gabinetu, gdzie pielegniarka kazala mi czekac , a ona w tym czasie pisala sms-s ! Skandal ! po jakies kolejnych 15 min zszedl lekarz ! na twarzy mial jeszcze odlezyny od poduszki ! spojrzal tylko na zdj rentgenowskie : zlamanie, pani zalozyla ZLE szyne ! dopiero gdy poprosilam o nazwiska to sie opamietali ! Dzieki lekarzowi P. moglam do konca zycia miec zle zrosniete palce, dopiero po wizytach w poradni reki i na sorze uzyskalam fachowej opini i opieki. zamiast szyny w dol mam nastawiany palec niesamowity bol i wydluzona kuracje z 4 do 8 tygodni ! a wszystko dziki dr P. oraz pielegniarce, ktora nie chciala podac nazwiska ! WSTYD !
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawi mnie kiedy przydarzył sie ów mały wypadek?I druga sprawa to czy lekarz bądż pielęgniarka mają zakaz spania gdy nie ma pacjentów?Czy ślad poduszki na twarzy lekarza tak bardzo Panią wzburzył? Pani wpis wydaje mi sie bardzo nieadekwatny do sytuacji i sadzę ,,,ze ów wypadek przydarzrł się co najmniej ładnych kilka?!!!!! godzin przed pojawieniem sie w Poradni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry