Widok

Ta restauracja ośmiesza tylko wizerunek M.G. To żart nie ''K.R''

Drodzy Państwo świeżo po ''K.R'' do żuru dawaliście ogrom prawdziwków, teraz ogrom taniej kiełbasy i spalonych skwar. Nie jest zły, ale do DUŻEJ poprawy. Sznycel cielęcy to samo, czy kucharz wchodząc na kuchnię zostawia smak w domu? Nast.dnia dana kolejna szansa bo kelnerka(przemiła i kompetentna.)zaproponowała lunch w tyg. Skorzystaliśmy.Jak można myśleć, że wciskając zes.obiad.w cenie 18zł można mieć poczucie, że klient wyjdzie zadowolony i NAJEDZONY? Kelner (starszy facet) nie nadaje się do pracy z ludźmi, niemiły i nieuprzejmy, w dodatku nie wiedział, że w zest.podają deser, poczucie humoru i zapał do pracy równy KARPIOWI ŚWIĄTECZNEMU. A w promocji rosół(czyt. mega żółta woda z jakąś nicią i na gwoździu, w ilości dla kota) a szaszłyk, cóż suchy, mdły byle jaki i nijaki, lody no comment. Rachunek za wcześniejszą kolacę 160zł. Tyle można zostawić w bistro M.G a nie w takiej cienkiej ''jadłodajni'' (nie urażając jej tym samym) Jakby powiedziała Pani Magda: ''buda do zamknięcia'' Ps. komentarz do właściciela, zacznijcie może czytać te komentarze, bo większość z nich nie zachęca a wręcz zniechęca, i na pewno są bardzo prawdziwe, może warto by wyciągnąć z tego dalekie wnioski?..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wychwalając M.G. ośmieszasz się, to nie jest żaden autorytet w gastronomii no chyba że dla ludzi nie mających zielonego pojęcia o tej branży, wiadomo że źle się dzieje w wielu knajpach ale G. ma taki sam kibel u siebie, byłam w jednej z jej restauracji i nie dostałam sałatki z kurczakiem którą ma normalnie w karcie, kelner powiedział że nie ma i tyle, składniki do sałatki można dostać w każdym sklepie spożywczym więc u takiej "profesjonalistki" to żenada a na parapecie leżały zdechłe muchy co chyba też jest niedopuszczalne u p. M. Pomijam już fakt że ma problemy z wypłacalnością względem pracowników itp. Zastanawia mnie czemu ludzie tak bezmyślnie wierzą we wszystko co zobaczą w tv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry