Widok

Tabletki na potencję są waszym zdaniem bezpieczne dla mężczyzny?

Tabletki na potencję są waszym zdaniem bezpieczne dla mężczyzny? Czy jak biorę tabletki na nadciśnienie to mi nie zaszkodzą za bardzo? Dajcie znać, czy macie podobne doświadczenia. Czy macie sprawdzone sposoby, raczej naturalne na wzrost libido? Chodzę na siłownię, trenuję dość intensywnie i zauważyłem, że po prostu na inne sprawy, w tym łóżkowe nie mam za bardzo później energii, zmuszam się. Chcę coś zmienić w tym temacie. Pomożecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Czy jak biorę tabletki na nadciśnienie to mi nie zaszkodzą za bardzo?

Duża część farmaceutyków obniżających ciśnienie działa negatywnie na potencję (na hydraulikę). Zatem zanim zdecydujesz się na blue-pillsy dobierz właściwe leki przeciwciśnieniowe. A jeszcze lepiej: zwalcz przyczynę nadciśnienia, aby nie być w ogóle zmuszonym do przyjmowania leków hipotensyjnych. Ale do tego potrzebujesz dobrego lekarza a nie opinii Forum.

> Czy macie sprawdzone sposoby, raczej naturalne na wzrost libido?

Najskuteczniejszy i jak najbardziej naturalny jest odpowiedni dobór partnerki (lub partnera, zależy co lubisz) ;)

> zmuszam się.

Biedaczysko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Chodzę na siłownie" ostrożnie, skutek moze byc odwrotny.
Duża klatka mały ptaszek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

do góry