Widok

Tablica rejestracyjna

Witam, potrzebuję 3 tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy. Urzędy zamknięte to wyrobić się nie da. Jak zrobię sobie taką: https://allegro.pl/oferta/polska-tablica-aluminiowa-tloczona-dowolny-napis-8217224744?reco_id=444f544e-80a5-11ea-9219-b02628c816a0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951 i przyczepię na bagażnik to się pewnie "doczepią" i dostanę mandat ( o ile ktoś mnie zatrzyma ), ale jak tu jechać na swoją działkę w bory ( od 20.04 już po lesie można :)) skoro nie mogę załatwić tego jak należy :( Co o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie da się zamontować bagażnika tak, aby nie zakrywał oryginalnej tablicy?
To by było najprostsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jak zamontuje rowery to tablica nie będzie widoczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolo, ale ty masz problem.

Jak masz bagażnik i on ma uchwyt na tablicę, to po prostu przepinasz tablicę z auta do uchwytu na bagażniku i już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura. Tablica musi być zamocowania do pojazdu, z przodu i z tylu. Bagażnik nie jest częścią pojazdu. Posługiwanie się nie oryginalnymi tablicami ( dorobionymi) jest przestępstwem, zagrożonym karą pozbawienia wolności. Lepiej więc niech bagażnik zasłania tą tablicę. Mniejsza potencjalna kara.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sam jesteś bzdura...bagażnik przytwierdzony do auta jest jego częścią....jeżeli zasłania tablicę na aucie to albo możesz wyrobić trzecią ,....albo przepiąć istniejącą tak żeby była widoczna przy założonym bagażniku.

...i nikt tutaj nie pisze o podrabianych tablicach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry