Widok

Tajemnica kina

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Tajemnica kina.
Martin Widmark Tajemnica kina Tłumaczenie: Barbara Gawryluk Dla dzieci od lat 6. Teatr Miniatura rozpoczął realizację serialu teatralnego dla dzieci 15 kwietnia 2012 roku światową prapremierą teatralnej adaptacji "Tajemnicy diamentów", pierwszej z bestsellerowej serii książek detektywistycznych dla dzieci szwedzkiego autora Martina Widmarka. Seria "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hurra

hurra, idziemy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

nareszcie

Nareszcie doczekaliśmy się kolejnej premiery dla dzieciaków. Byliśmy rodzinnie na części pierwszej tego serialu. Mam nadzieję, że część druga będzie lepsza niż ta, na której byliśmy. Swoją drogą czekamy na mądre, kolorowe spektakle. Takich w Miniaturze było sporo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

REWELACJA

Druga część jest jeszcze lepsza! Przez cały czas coś się dzieje, aktorzy pełni ekspresji -rewelacja! Polecam dzieciom (od 6 roku życia) i dorosłym. Wyszłam oczarowana, a moje dziecko zaczarowane i szczęśliwe! Wielkie ukłony dla całej obsady.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gratka dla dziesięciolatka

Autorytet szkoły i oddziaływanie grupy sprawiło, że łaskawiej spojrzał na teatr. Nasz Mały zagustował w roli detektywa. Dopytuje się o kolejne przedstawienie z cyklu tajemnic. Zainteresował się książkami, znalazł bibliotekę... Komputer wyłączony - będzie na bilety.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam. Nikogo nie bylo. Szkoda czasu.

Szkoda ze organizator nie potrafi odwołać na stronie.
Niepotrzebnie jechałam przez cały Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry