Widok

Tajemnicza posiadłość - czy ktoś coś wie? :)

Będąc z żoną na spacerze w okolicach Źródła Marii natknęliśmy się na posiadłość jak z serialu Dynastia (mapa poniżej). Otoczona 5m murem, przy wjeździe strażnica wielkości domu jednorodzinnego - szczęki nam opadły:) Wiecie może co to za miejsce?


maps.google.pl/maps?q=ul. źródło marii 49 gdynia&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&hl=pl&biw=1600&bih=758&ie=UTF-8&sa=N&tab=il
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27

oczywiscie, ze nie. Rysiu zawsze mieszkal na Kamiennej Gorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To miał by tem dom już 45 lat a są tacy co piszą że ma kilkanaście. Coś tu nie pasuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nareszcie konkretną odpowiedź. Do niego ta posiadłość by pasowała. Byłem tam . Objechałem to rowerem . Nikt nie ścigał. Robi wrażenie ten teren . Też mnie zaciekawiło jaki bogacz tam mieszka ? To normalna viekawość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisal białoruski Czytelnik...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym poprosił ten skan księgi wieczystej, bo koleś bronią grozi jak się po lesie spaceruje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miał ale zbankrutował, wylądowali w małym mieszkanku na Karwinach, nie wiem kto jest właścicielem tej posiadłości teraz ale w latach 80' chodziłem do szkoły z chłopakiem który tam mieszkał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest to dom, który ma już parenascie lat....właścicielem jest facet który w Niemczech ma swój browar....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co za bzdura....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
masońska marionetko!
A skoro białoruska - to zgiń!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
widoki zapierają dech w piersiach...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To posiadłość Ryszarda Krauzego jednego z najbogatszych polaków.Wiem na pewno bo mój kumpel robi tam za ogrodnika.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
To czyje to w końcu jest???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie dajcie spokój !!! Halewicz bardzo Cie prosze nie siej sensacji !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dom Ryszarda Krauzego ::)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba prywatny dom. Roi się od ochroniarzy, naprawdę DYNASTIA:))))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Widziałam tą Dynastię:) Napisz HAL czy to tylko dom prywatny czy coś więcej:) Ciekawa jestem, ot tyle...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
jacuzziclub? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może to poprostu jacuzziclub...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Białoruski: Wiesz co? Przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona... Wszystko jest czyjeś.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
8-I
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1