Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ThomasDecor - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, po ostatniej wizycie już wiem co jest najlepsze jako...
~ThomasDecor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 grudnia 2019

Wiola - opinia wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, uśmiechnięta więc przy pierwszej wizycie odchodzi...
~Wiola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, świetna impreza gorąco polecam i dziękuje...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Zorganizowałam synowi urodziny, młodzież bardzo zadowolona a solenizant...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Marcin Michalski - opinia wątek zamknięty Instruktorzy profesjonalnie podchodzą do bezpieczeństwa na strzelnicy. Miałem...
~Marcin Michalski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Julia - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna zabawa powtórzyła bym to ponownie
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Weronika - opinia wątek zamknięty Miałam okazję spędzić swój pierwszy raz na strzelnicy. Pomimo stresu przed...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Norbert Chrzanowski - opinia wątek zamknięty Instruktor Piotr to bardzo sympatyczny człowiek, dobrze tłumaczy i dba o...
~Norbert Chrzanowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Kinga - opinia wątek zamknięty Wspaniałe zorganizowany wieczor Panienski!
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Paweł - opinia wątek zamknięty Wspaniale spędzony czas razem z synem i jego kolegą. Trzech facetów i broń...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Świetna zabawa polecam każdemu!
~Karol Guzowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Najlepszy prezent na świecie :D wątek zamknięty Na (nie ważne które:P ) urodziny dostałem od Żony wspaniały prezent, kartę...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2019

Pan Piotr - agent 007 ! wątek zamknięty W dniu 23.03.19 mieliśmy okazję i ogromną przyjemność, spędzić czas w...
~Grzegorz i Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

byliśmy w 4 osobowej grupie wątek zamknięty Super atmosfera, duży asortyment broni. Bardzo duży plus dla instruktora,...
~Strzelcy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Tajfun-super strzelanie! wątek zamknięty Dostałem kartę podarunkowa od żony. Nie spodziewałem się takiej frajdy....
~Ryszard
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Najlepsza strzelnica w Gdyni !!! wątek zamknięty Mój Tata miał okazję korzystać ze strzelnicy - bon prezentowy. Jest...
~Magdasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Kapitalne miejsce wątek zamknięty Piotr ..dziękuję za spędzony czas. Napiszę krótko...Profesjonalnie ,sprawie,...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo miła, przyjacielska atmosfera, profesjonalna załoga oraz duża...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Duży wybór broni, profesjonalna obsługa, instruktorzy mili i dla nowych i...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Pierwszy raz miałem kontakt z bronią, więc szczerze polecam każdemu. Wszystko...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry