Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Strzał w 10-kę! :) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, bez stresu i z humorem :)...
~Mariola z Godziszewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Polecam !!! wątek zamknięty Jeżeli chodzi o strzelnice u Pana Piotra to jak najbardziej polecam ! Pełny...
~Andzela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

COŚ FANTASTYCZNEGO !!! wątek zamknięty Ciężko opisac w słowach to jak prowadzone są szkolenia na strzelnicy - cos...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam strzelnice p. Piotra! Bardzo miła atmosfera, wszystko z...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Polecam, z pewnością wrócimy! wątek zamknięty Jeżeli ktoś dopiero zaczyna przygodę ze strzelectwem, polecam wizytę u pana...
~Mateusz K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Strzelnica wątek zamknięty Bomba ! Narzędzia, wiedza i bezpieczeństwo. Nic dodać nic ująć. Polecam...
~ls
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

Bardzo polecam !! wątek zamknięty Aż takiego zadowolenia opisać się nie da słowami :) bardzo polecam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

POLECAM !!!!!!!!!! wątek zamknięty Ciężko być niezadowolonym...Same pozytywne słowa jakie znam mogę kierować w...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

swietna zabawa ze znajomymi wątek zamknięty Razem ze znajomymi wybralismy sie postrzelac na strzelnice. Po przeczytaniu...
~Slawomir
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

~Wiktor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

strzelanie na strzelnicy wątek zamknięty Chcę wszystkim bardzo mocno polecić strzelnicę u Pana Piotra. Jestem pod...
~Pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Idealny prezent dla bliskiej osoby :) wątek zamknięty Zakupiłam mężowi jako prezent na rocznice i było super sama też w ramach...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Polecam wszytskim na pierwszy raz wątek zamknięty Bardzo miła atosfera, całe spotkanie przebiegało profesjinalnie i przede...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Bylo ekstra wątek zamknięty Mowiac krotko to bylo poprostu super !!!
~Konrad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

Poprostu Pocisk wątek zamknięty Byłem strzelałem i gorąco Polecam :)
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Wyjątkowy profesjonalizm wątek zamknięty Gorąco polecam usługi Piotra Abrahama. Człowiek bardzo profesjonalny ze...
~Błażej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

Wystrzałowy klimat! :) wątek zamknięty Polecam jak najbardziej, w szczególności za: 1. najwyższa dbałość o...
~Marcin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

Pierwszy raz wątek zamknięty W zeszlym tygodniu pierwszy raz wybrałem się "na strzelanie". Chcialem się...
~Robert
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

prosesjonalne szkolenie wątek zamknięty Witam.bardzo polecam szkolenie przez firme Bodyguard.szkolenie ciekawe...
~mariusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Bardzo fajne szkolenie. wątek zamknięty Byliśmy na strzelnicy małą grupą. Zajęcia bardzo profesjonalne przeprowadzone...
~Gość
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry