Widok

Tak sie zastanawiam - poszukiwani

Hej, tak się właśnie zastanawiam - po przeglądnieciu stron, które pokazuja bazy osób zaginionych, czy zdarzyło wam sie kiedys kogoś poszukiwanego wskazać? Czy jest sens umieszczania takich baz, bez ich wyraźnej promocji i pokazywania ludziom że warto tam zajrzeć i pomagać w poszukiwaniach w ramach codziennego życia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy nikogo nie rozpoznałam i pewnie nie rozpoznam,bo najzwyczajniej w swiecie zaraz zapominam twarz poszukiwanej osoby.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiem wam że ja rozpoznałam :) i wskazalam miejsce pobytu kolesia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
Osobiście nie znalazłem, ale pomogłem odszukać człowieka poszukiwanego 18 lat przez wszystkie organizacje interwencyjne. Pochwalę się: od ITAKI i innych dostałem gratulacje, redaktorka napisała o mnie artykuł, a ja pomagam szukać ludzi i od nikogo nigdy nic nie chcę. Mam bardzo dużo czasu, zdrowia bardzo mało, jestem niepełnosprawny ale jak mogę to siadam do komputera przeglądam profile zaginionych, kopiuję zdjęcia i "rozsyłam" po świecie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry