Widok

Tak się zastanawiam...

Rozumiem, że aborcja z naszych podatków, Drogie Panie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16

zapewniam Cię drogi Panie że z naszych podatków opłacane są znacznie większe bzdury takie jak np: opieka i rehabilitacja nad chorymi na dość popularną w naszym kraju chorobę pod nazwą alkoholizm
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 13

Ciążą to nie choroba, droga Pani. Czyli jednak z naszych podatków?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

308 limuzyn to też nie choroba.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wyceńmy ten zabieg na kilkanaście tysięcy i te szesnastolatki przestaną protestować. Dzisiaj towarzystwo myśli, że wszystko jest za darmo. Ja do tego nie będę się dokładał.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

Chyba jednak niewiele rozumiesz. Zakaz jaki chce zrobić jedynie słuszna partia to zakaz nawet prywatnie na własny koszt. Państwo jak chce tak bardzo chronić życie to niech najpierw pokaże (konkretne działania, nie obietnice) że potrafi zadbać o solidne wsparcie dla niepełnosprawnych dzieci już narodzonych, tak to też z naszych podatków. Jestem ojcem 2 córek, na szczęście zdrowych, jeszcze za młodych by im tłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi (starsza ma 5 lat) ale chciałbym by mogły żyć w normalnym kraju nawet jeśli ja go już nie doczekam (bo łatwo i szybko coś zniszczyć, a odbudować to już niestety potrwa). ***** ***
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Po pierwsze - Twoja ulubiona partia zrobiła zaiste wiele dla swoich obywateli. Po drugie - to majstersztyk jak do rury do odkurzacza dorobiłeś ideologię. Po trzecie - trochę więcej wyobraźni chłopie (ja mam 2 dzieci w tym 1 dorosłe), jeśli myślisz, że aborcja zapewni pomyślność Twoich córek w dorosłym życiu. Zadałem proste pytanie ( bo przecież walczycie o ab. na życzenie) kto ma za to płacić? Na pewno nie ja.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12

Żeby tylko z moich podatków nie szło na Twoją starość jak zdziadziejesz bedziesz sr*ł w gacie i nie bedziesz wiedział w którą stronę iść...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Prowokatorze to jak Ci zgwałcą córkę albo dziecko z połowa głowy urodzi to będzie ok prawda. A moze aborcja? zapłacisz sam durniu . Po drugie jak juz tak głupio prowokujesz to powiem Ci ,ze wzrośnie tzw. podziemie aborcyjne i kobiety same będą płaciły.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie mam żadnej ulubionej partii, myślę że warto dać szansę nowym ludziom a nie wciąż raz jednym raz drugim, komuś kto zadba o dobro naszego kraju a nie tylko swoje własne i znajomych królika. I nie popieram aborcji, popieram wolny wybór bo to czasem dramatyczne sytuacje w których trzeba wybrać mniejsze zło zgodnie z własnym sumieniem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Drogi panie, ja płace na twój kościół z moich podatków, chociaż jestem ateistka, bo państwo lekka rączka sypie miliony z budżetu na kk, płace tez na miliony alkoholików, bo alkoholizm to choroba powodująca niezdolność do pracy i prawo do renty. Dlatego z przyjemnością zapłacę z moich podatków jakiejś kobiecie za legalna aborcje ci*lu
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

w ciagu roku dokonuje sie ok 1000 abocji z powodu wady genetycznej płodu. Mamy w Polsce 90% katolików, ergo 900 kobiet katoliczek dokonuje aborcji. Niech mi ktoś zdradzi powód, dla którego Kościól Katolicki nie jest w stanie :
Primo- przekonac kobiety, aby tego nie robiły
Secundo- jak urodzą, to im pomóc

Niestety nasi biskupi sa tak zajeci siedzeniem w swoich limuzynach, że nie sa w stanie zejsc do poziomu rozmowy z prostym człowiekiem i nie sa w stanie zrezygnowac ze swych luksusów, aby dzielic sie z bliźnim tak, jak życzyłby sobie tego Jezus.
Kosciół katolicki w Posce już nie jest chrześcijańskim kościołem, to biurokratyczna korporacja z elementami charakteryzującymi sekty.
Kościół katolicki potrzebuje teraz państwowego apartu przymusu, aby zmusić kobiety aby urodziły kalekie dzieci mając w nosie ich cierpienia, a potem każąc im patrzec na śmierć dziecka.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wiecie co mnie najbardziej irytuje? Mówienie, że rząd obecnie nam panujący coś nam daje. To błąd logiczny,bo rząd ma do dyspozycji tylko i wyłącznie środki, które nam zabierze w formie podatków lub pożyczy. O żadnej darowiźnie nie ma tu mowy .
Rząd nie dofinansowuje nam oświaty czy służby zdrowia , a potem nam wciska kit, że niby nam coś daje.
Tak, daje 500 PLN, a potem musisz płacić za lekarza lub za korepetycje. Czyli Tobie sie tylko wydaje, że coś dostajesz.
No chyba że 500_ przeznaczasz na wódę. Wtedy jest to prawdziwy benefit.
Propagowanie alkoholizmu i nieróbstwa kosztem ludzi uczciwie pracujących , to jest efekt państwa rządzonego przez PIS .
To tylko sa moje poglądy na stan obecny
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Podsumujmy: na moje argumenty staliście się agresywni, obraziliście mnie wielokrotnie, chcecie zamiany 500+ na aborcję+ dla swoich dzieci aby im się lepiej żyło i odkryliście, że rząd Wam nic nie daje bo to są Wasze pieniądze. Ciekawe tylko co wcześniej z nimi robiono...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry