Widok

Tak solidnych drzwi jak p. Pietrzak z firmy STWW nie zaproponował mi nikt inny w Trójmieście.

W marcu kupiłam mieszkanie do remontu w Gdańsku. Nie znałam nikogo w Trójmieście więc nie mogłam liczyć na godne polecenia firmy budowlane. Znalazłam na stronie trojmiasto.pl bardzo pochlebną opinię o firmie STWW Okna i Drzwi z Gdyni. Skontaktowałam się z właścicielem firmy panem Pietrzakiem i umówiłam w moim mieszkaniu na spotkanie. Pan Pietrzak pokazał mi kilka przekrojów okien, zrobił wycenę i doradził które okna będą spełniały moje oczekiwania. Postanowiłam zostać w Gdańsku jeszcze w poniedziałek i porównać ofertę w innych firmach. Oka wycenione przez p.Pietrzaka nie odbiegały cenowo od innych a jakościowo były dużo lepsze. W końcu podpisałam umowę na wymianę okien i drzwi wejściowych z firmą STWW Okna i Drzwi z Gdyni. Dziś panowie kończą zakładać drzwi wewnętrzne i w końcu będę mogła się przeprowadzać. W momencie kiedy p.Pietrzak kończył montowąć okna i drzwi wejściowe ja wiedziałam że wszystkie inne prace w moim mieszkaniu może wykonać tylko ta firma. Jestem szczęśliwa że trafiłam na taką solidną firmę POLECAM
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. jestem ciekawa czy Pani jest dalej zadowolona z okien? bo ja mam złe wspomnienia po tej firmie - 3 lata okna do wymiany okna bardzo sie pocą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani Agnieszko.
Jeżeli ma Pani zamontowane moje okna to zastanawiam się dlaczego nie zgłosiła Pani tego zjawiska mojej firmie. Już dawno problem byłby rozwiązany. " Pocenie się okien" to niekoniecznie wada okien, to zjawisko może występować z różnych względów. Ponieważ nie wiem kim Pani jest i nie mam do Pani żadnych namiarów (jeszcze nikt nigdy nie zgłaszał mi takiej reklamacji na moje okna) proszę do mnie zadzwonić 605-997-221 a osobiście i bezpłatnie zajmę się tym problemem nawet jeżeli okres gwarancji już minął.
Z poważaniem Andrzej Pietrzak właściciel firmy Okna i drzwi Gdynia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry