Brak mi słów, aby opisać jak niemiła i opryskliwa jest obsługa w tej pralni. Niestety, najbliżej mam właśnie do tego punktu i miałam tą nieprzyjemność korzystać z niego kilkukrotnie. Za każdym razem wizyta przebiegała tak samo: jedna z pań z niezwykle obrażoną miną krzyczy: dzień dobry! w czymś mam pomóc?! Następnie oburzona tym, że mam czelność przynosić do niej ubranie, zawsze znajdzie powód, żeby wyrazić swoje niezadowolenie: a to na spódnicy jest plama, a to brakuje metki, a to ubranie jest pogniecione, zaciągnięte, a ostatnio zostałam okrzyczana, bo sukienkę przyniosłam z wieszakiem. Co najgorsze wszystkie panie, pracujące w tym punkcie są tak samo nieuprzejme. Dodatkowo, ceny w pralni są niezwykle wysokie, a obrażona pani zawsze znajdzie jakiś powód, żeby naliczyć więcej (ostatnio na przykład krótka, letnia sukienka została naliczona jako wieczorowa). Po każdej wizycie mówię sobie: "nigdy więcej", ale ze względu że mam tam po drodze łamię swoją obietnicę, mając nadzieję, że tym razem zmianę będzie mieć ktoś milszy (moje niedoczekanie). Teraz postanawiam jednak, że ubrania zawiozę nawet do innego miasta, byle nie mieć do czynienia z tą obsługą. odradzam po stokroć!!!!!!!!