Widok

Taki mały czadzik

Skończyłem to LO a teraz jestem na studiach na zarządzaniu :)
Przygotowali mnie, choć nie zawsze się chcialo uczyć ale cóż. Zresztą warunki w tej szkole są dosyć kameralne, klasy poniżej 20 osób, więc i atmosfera też jest czadowa, nauczyciele traktuja uczni jak ludzi ale swoje wiadomości i tak przemycaja do naszej czaszki.
Pani dyrektor udaje poważną ale ile razy wyjechaliśmy z jakimś fajnym pomysłaem np. ognisko, tzw. muzeum morskie czy kino zawsze nas wsparła. Trzeba mieć podejście do kobiety. No i przed maturą obowiązkowy wyjazd do Częstochowy :))))
Ludzie to była jazda !!! Czad na wrotkuch- SUPER !!!!!
No i pomogło bo matura z matmy nie była straszna choć niektórzy panikowali.
Moją dziewczynę też tam poznałem i jesteśmy razem chociaż ona poszła teraz do policealnej na reklamę. Myślimy zalożyć kiedyś firme (tak planowaliśmy jeszcze w szkole) i przyjadę wtedy na zjazd absolwentów $$$$
Ogólnie biorąc szkola jest OK mimo, że tak dziwnie umiejscowiona.
Moja ocena
I Gdańskie Liceum Katolickie kategoria: Szkoły średnie
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdury !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zazdroszcze wam jednego - Pani Elżbiety Czerlińskiej od historii z gim nr 31 w komisji maturalnej :) Chciałoby sie przed swoją ulubioną nauczycielką pokazac co się umie na maturze :)

Chodzę do I LO w sopocie i jest dobrze , tutaj mam znajomych ( o boże Wicek xD ) :) .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z tym co napisał ktoś - OCZYWIŚCIE ŻE TO BZDURY
i pełen żal, cała ta szkoła to jedna wielka pomyłka a już te teksty o dyrektorce to kompletna żenada - chyba sama pisała sobie tą opinię lub ktoś ze szkoły. To kompletna krejzolka pojechana na msze i kościół i tą swoją biologię. Normalny ŻAL.PL Bleeee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry