Widok

Taksówka w Pruszczu Gdańskim

Witam, niedługo zbliża sie termin porodu, stąd moje pytanie - czy macie namiar na jakoś taksówkę, która w nocy lub w dzień dowiezie mnie na porodówkę. Nie chcę nikogo obciążać z rodziny oraz znajomych, tym bardziej że akcja może zacząć się w nocy :) Sami samochodu nie mamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie korzystaj z usług tego czereśniaka, co to "do Gdańska 24h za X zł". Umówiłem się z nim na przewóz żony i dzieci, a cham ściągnął z niej więcej niż powinien.

Idź na postój na Krótkiej, pogadaj z kierowcami, weź telefon jednego czy drugiego i .... powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak podjedzie granatowy opel zafira to w długą :-) nie zamawiaj z pierwszych numerów w google bo to ta sama jedyna firma...złodzieje
w pg ciężko zamówić normalną taksówkę bo te z**by przechwyciły wszystko mają dwa numery tel. zresztą reklamują sie chyba wszędzie że tak tanio..to co mówią przez tel nic nie znaczy. potem nie dosc ze wyliczy 3 razy tyle to nieda paragonu nic....jedna wielka sciema
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam hallo taxi z Gdanska, szybko normalne samochody I wcale nie tak drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry