Widok

Taksówkarze

Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
W ciągu ostatniego tygodnia widziałem co najmniej pięć razy jak Jaśnie Panowie Taksówkarze na skrzyżowaniu nowo wybudowanej Drogi Zielonej (nie wiem czy to poprawna nazwa) z Al. Niepodległości zawracali sobie z prawego pasa wjeżdżając prosto przed maskę samochodu, który z lewego pasa chce jechać prosto. Dwa razy zahamowałem w ostatniej chwili, żeby puścić idiotę z napisem "Taxi" na dachu, bo inaczej musiałbym się fatygować do warsztatu przez tych kretynów, władców dróg. Żeby dokładnie zobaczyć na czym polega ich debilizm, zapraszam do tego obrazka http://i47.tinypic.com/4gn9qx.jpg . Zauważyłem, że robią tak tylko taksówkarze, nikt inny. Jakaś choroba zawodowa?
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 8
ten zielony z rysunku powinien skrecic w lewo z tego pasa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..ty jesteś porządny łoś, bo ty wiesz jak jeżdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz na mapie satelitarnej kto ma pierwszeństwo a później pisz ŁOSIU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten obrazek z mapy nie zgadza się z opisem sytuacji.

Wyjeżdżając z ul. Czyżewskiego na Al. Niepodległości popatrz dokładnie na znaki . Lewy pas - tylko w lewo , prawy pas - w lewo, prosto ,albo w prawo. natomiast jadąc Al.Niepodległości jest dodatkowy pas do lewoskrętu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry