Widok

Talosi

Talosi Temat dostępny też na forum:
Dwa budynki wielorodzinne staną na działce położonej u zbiegu ulicy Świętokrzyskiej i alei Vaclava Havla. Niedaleko osiedla jest pętla tramwajowa, są przystanki autobusowe, przebiegają też nowe drogi - al. Havla czy Trasa WZ. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Gdańska jak i wyjechać na trójmiejską obwodnicę. W sąsiedztwie jest pełna infrastruktura: są szkoły, przedszkola i ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

obsługa

zainteresowało mnie osiedle Talosi i aby sprawdzić czy mogę sobie pozwolić na zakup mieszkania skontaktowałam się z działem kredytowym firmy Ekolan. Stanowczo odradzam "usługi" jednej z pań. Od tygodnia mam z tą Panią kontakt i nadal nie udało mi się poznać oferty bankowej. Mam wrażenie, że przeszkadzam tej Pani. Szkoda bo dział kredytów poleciła mi koleżanka ale korzystała wtedy z pomocy innej Pani - i była bardzo zadowolona
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Byłoby super ale...

Zapowiada się fajne osiedle szkoda tylko, że działka bezpośrednio sąsiaduje z pętlą tramwajową... to tak jakby praktycznie na tej pętli mieszkać, mało komfortowe. Dla mnie to zupełnie skreśla tą inwestycję.. a szkoda...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 20

budynki powstaną na miejscu fermy po lisach - bleeeeeeeeee
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23

Kamil

Budynek jest wkopany tak głęboko że żadnych lisów juz nie ma .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jeszcze nic

z wyższych pięter będzie się rozciągał piękny widok na wysypisko śmieci
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 24

On

Co ty piszesz tam żadnego wysypiska śmieci nie widać chyba jest pod twoimi oknami .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ze obok jest petla to tak naprawde nic w prownaniu z tym, ze z drugiej strony osiedla powstaje market piotr i pawel z innymi lokalami uslugowymi, wjazd na osiedle ma byc wlasnie przez parking tego marketu (!!). Nie wiem kto chcialby sluchac dzialania urzadzen klimatyzacyjnych i innych umieszczonych na dachu marketu siedzac z kawka na balkonie. Ale to tez jeszcze nic - za kilka lat zacznie sie budowa nowej swietokrzyskiej, ktora bedzie przebiegac zaraz obok osiedla i po ukosie dolaczac sie do havla. szum dwupasmowki, to jest to!to wszystko niestety przekresla cala inwestycje. A mialo byc tak fajnie. Skandynawia to na pewno nie jest.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 11

Kiepski widok

Mieszkania od strony PiP maja okna prosto na ścianę
Sklepu . masakra ciemno i z pewnością głośno od wentylacji sklepowej która jest zazaz przy oknach
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda, ale...

... te mieszkania (na parterze) są tak duże (70m2), że okna również są z drugiej strony budynku, a ponadto od strony PIP 4pomieszczenia, to pomieszczenia gospodarcze (piwnice) oraz tzw KidsClub. Chociaz fakt, ze mieszkania na 1 piętrze, wystawione sa od razu na działanie rur/klimatyzatorów, co może być dla Dewelopera trudności w ich sprzedaży
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
miala być nowa jabłoniowa, nowa politechniczna, nowa świętokrzyska....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Talosi

Od pętli tramwajowej oddziela jeszcze budynek handlowy gdzie będzie m.in Piotr i Paweł.. przerażającą bardziej opcją jest planowana nowa świętokrzyska ..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dla mnie ok

Pytanie kto czego szuka. Dla mnie ta pętla to plus . Nie trzeba gnać kilometr do przystanku i walczyć o miejsce siedzące . Wychodzisz z bloku i masz super komunikację pod nosem z całym Gdańskiem.
Fajna lokalizacja pod wynajem. :)
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 3

Miejsce ciekawe okolica średnio ciekawa

Jak to bywa z developerami nie wszystko mówią a potem będzie płacz oszczędnych że mają klimatyzator hałasujący , super gorące powietrze wdmuchiwane do mieszkania.
Wjazd na parking utrudniony, hałas z pętli tramwajowej.
Nie lepiej się rozejrzeć na ładnym osiedlu obok z terenami zielonymi cena zbliżona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

czyzby konkurencja?

Ciekawe jakie konkurencja ma na mysli osiedla?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zadna konkurencja,te osiedle to porazka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak mozna mieszkac w blokach stojacych przy markecie!!! Jak trzeba byc zdeterminowanym,zeby kupic mieszkania w takim beznadziejnym miejscu!Fakt mieszkania byly tanie ale bez przesady mozna bylo cos fajnego znalezc i jeszcze ten smrod z szadolek to jest zenujace przed domem wielki sklep i petla tramwajowa wspolczuje mieszkancom tego wielkiego dziadostwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Kup sobie dom w Baninie jak ci sklep i tramwaje przeszkadzają i spędź resztę życia w aucie :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam od dwóch lat i jest cudownie. Wszędzie blisko, sklep pod nosem i komunikacja. 200 m z tylu tereny zielone.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Wiśniowa Aleja (38 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

City House to deweloper którego należy unikać!!! (5 odpowiedzi)

Deweloper nie przestrzega terminów odbioru kilkumiesięczne opóźnienia odbiorów zupełne olewanie...

do góry