Widok

Tandeta

Właśnie po raz kolejny zmuszony jestem do wynajęcia ekipy remontowej do poprawienia tego co Margoludki spartoliły. Po odbiorze mieszkania pierwsza poważna usterka - okna na różnych wysokościach. Niby nie problem gdyby nie to, że to okna na jednej ścianie w jednym pokoju! Sufit podwieszany mocowany do łat za pomocą pianki montażowej, wszechobecny silikon stosowany jest chyba jako remedium na każdy problem...
Reklamacje (nasz błąd!) zgłaszane ustnie na prośbę kierownika budowy i naprawiane (sic!) od ręki. Po czasie każda z tych poprawek nadaje się do kolejnych poprawek. Teraz reklamacji nie uwzględniają nawet tych w pełni i prawnie uzasadnionych - wiedzą doskonale, że po sądach nie będziemy się z nimi ganiać. Po okresie gwarancyjnym wychodzą takie cuda, że aż strach pomyśleć ile nasz blok jeszcze postoi... I niestety wszystkie naprawy na koszt wspólnoty.
Każdy fachowiec, który miał u nas okazję przyglądać się rezultatom ich pracy łapał się za głowę.
Na Trójmiejskim rynku jest wiele firm deweloperskich - wybierzcie dowolną inną.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 3
 
jakość: 2
 
terminowość: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli można wiedzieć jakiego osiedla to dotyczy? Zakupiłem właśnie mieszkanie od nich, ale jeszcze go nie odebrałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na podstawie własnego doświadczenia przyszłym klientom PB Margo chciałabym przedstawić kilka faktów, które pozwolą im wyrobić sobie zdanie na temat tej firmy
Zaczynasz kontakt z PB Margo uzbrój się w cierpliwość, na odpowiedź skierowaną pisemnie możesz czekać kilka miesięcy
każde nawet najdrobniejsze ustalenie, zobowiązanie firmy spisuj na piśmie choć i tak nie chroni cię to przed utrata nerwów
umowę przedwstępną podpisuj tylko i wyłącznie w formie aktu notarialnego
nie licz, że w przypadku problemów z odbiorem mieszkania bądź wynikłych już po tym fakcie uda Ci się skontaktować z kimś odpowiedzialnym, bądź decyzyjnym
pamiętaj że wszystkie decyzje nawet najdrobniejsze muszą być zaakceptowane przez właściciela (Mariusz Czapiewski z Somonina), tak więc żądaj by był w trakcie podpisania umowy zapytaj go o powyższe
przemyśl dokładnie swoją decyzję, sprawdź inne lokalizacje i innych deweloperów. Porozmawiaj z mieszkańcami innych inwestycji PB Margo o ich wrażenie z zamieszkiwania

GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS DRUGI RAZ NIE KUPIŁBYM MIESZKANIA OD TEGO DEWELOPERA. Ze względu na to co powyżej oraz standard technologiczny. Z zewnątrz może wszytko jest ok, ale jak się trochę pomieszka to można osiwieć gdy człowiek sobie uświadomi ile go to kosztowało i co za to ma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry