Widok

Tandeta

no coż da się wyczuć że atmosfera jest napięta , odechciewa się kontynuacji.
Ceny faktycznie tanie tylko dlatego dokończę pakiet usług.
Moja ocena
oferta: 3
 
obsługa: 2
 
jakość usług: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
komfort: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,

Dziękujemy za pozostawienie opinii na portalu trójmiasto.pl. Przykro nam, że w Pani opinii atmosfera panująca w naszym gabinecie była napięta. Aktualnie w naszym gabinecie zachodzą zmiany kadrowe przez co szkolimy nowe osoby do pracy by w pełni profesjonalnie i kompleksowo mogły odnieść się do potrzeb każdego klienta. Naturalnym jest, że zmiany tego typu mogą wprowadzać chwilowo napiętą atmosferę czy stresujące dla nowych pracowników sytuacje. Możemy jedynie zapewnić Panią, że przy kolejnej wizycie dołożymy wszelkich starań by czuła się Pani u nas o wiele lepiej i bardziej komfortowo. Mamy nadzieję, że następnym razem sprostamy Pani oczekiwaniom.
Pozdrawiamy serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Anonimowa odpowiedz ze strony salonu....to chyba zart ???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystalam z uslug DEPILKONCEPT w Gdyni na Wielkopolskiej i niestety utopilam kupe kasy...powiedziano mi ze 6- 10 zabiegow potrzeba na pozbycie sie zbednego owlosienia ale niestety to bujda bo mialalm duzo wiecej a wlosy odrastaja ....malo tego na skarge z mojej strony nie zareagowano ....zadnej rekompensaty ze strony salonu pomimo ze zostawilam tam duzo kasy.....czy o klienta tam sie nie troszczy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry