Widok

Tani salon sukien ślubnych - gdzie w Trójmieście?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

Czy może ktoś polecić w Trójmieście tani salon sukien ślubnych? Nie chodzi mi o to, żeby były to suknie z odzysku/wyprzedaży, tylko salony bez przerostu formy nad treścią. Byłam wczoraj w jednym salonie i zaśpiewali mi 4300 za prostą suknię (żeby jeszcze miała jakieś bajery...). Wiem, że można dostać b. ładne suknie już za 2000 - tylko np. do Wejherowa mam trochę daleko.

Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beauty Salon na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu. Kupiłam suknie za niecałe 2000zl. Ja zrobiłam ten błąd i byłam w salonach poza trójmiastem...tam same modele sukni sprzed 10 lat ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dziękuję! Odwiedzę. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam w beauty nie widziałam tańszych sukien niż 3000 zł ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje pojechać do Salonu alicja mają siedziby-Tczew, Malbork, Kościerzyna, STarogard. Sukienki do 2400 i to najnowsze modele. Ja swoją kupiłam za 2400 i jest śliczna i zgodna z najnowszymi trendami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Trochę za daleko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najlepiej jakby salon przyjechał do domu? Daj spokój trzeba sie troche pomęczyć a Tczew chyba nie jest daleko?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może jeszcze mam specjalnie zwiedzić całe Pomorze, bo mamy tak mało salonów w Trójmieście przecież... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chcesz tanio to musisz jechać za trójmiasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No byś się zdziwił/a, bo już parę propozycji do mnie trafiło, poniżej 2000. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To takie same zapewne poza trójmiastem dostaniesz o ok 500 mniej. Wiem to po własnej sukni, ta którą kupiłam w salonie w Gdyni kosztowała 3100 a ja zapłaciłam w Kościerzynie 2400
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepiej się wybrać do Gdyni i obskoczyć wszystkie. tam najwięcej. a jeśli chodzi o tańsze to słyszałam o jakimś spoko salonie w Pruszcza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja bym Ci jednak radziła Wejherowo :P Weź dzien wolny i pochodz po salonach, bo jest ich kilka i obok siebie, nie trzeba robic terminów... Ja kupiłam piękną bogatą princesske za 2300, a widzialam i takie po 1000zł nie brzydkie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja poszukuję krawcowej, która uszyłaby mi sukienkę ślubną. Z góry dziękuję za polecenie dobrej krawcowej z Gdańska:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.laneti.pl krawcowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A może suknia używana? http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/biala-suknia-slubna-rozmiar-44-46-48-ogl58274209.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy udało Ci się znaleźć krawcową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy do naszego salonu w Gdańsku.
Posiadamy ciekawe modele sukien w przystępnych cenach- jesteśmy elastyczni.
http://www.trdesign.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Posiadam suknię na sprzedaż, nie była bardzo brudna, nie wchodziłam do wody, jest po praniu. Zależy co pani szuka jaki rozm, itd. napisze pani co mniej więcej poszukuje, może akurat się pani spodoba i jakos się dogadamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komis sukien w Rumi,ponad 800 modeli w różnych cenach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej dziewczyny, odświeżam trochę temat - czy wiecie może w którym gdyńskim salonie udałoby się znaleźć princess'kę poniżej 3000 zł? Jaki jest przedział cenowy np. w salonie Marietta i Malena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinnaś znaleźć princesskę w tej cenie. Przed zakupem odwiedzilam dwa salony - Outlet sukien ślubnych w Pruszczu i Salon Agnes w Gdyni. Nie byłam w salonach Marietta i Malena. Zadzwoń i umów się a na przymiarkach powiedz jaki masz budżet :)
Ślubujemy już niebawem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam salon First Lady w Pruszczu, ceny wiele nizsze niz w Gdansku, Pani Patrycja bardzoooo mila ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj Agnes w Gdyni. Sporo z tego, co przymierzałam, było w okolicach 2000 zł, choć oczywiście trafiały się i droższe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wypożyczalnię w Miszewie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam zapraszam do salonu Wedding Room Gdynia, suknie projektujemy z pasji, a ceny są bardzo przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Komis Sukien Ślubnych Glamour w Rumi zaprasza, ponad 1000 sukien do wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry