Widok

Tani warsztat blacharski Gdańsk

Motoryzacja Brzeźno Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Witam
Czy możecie polecić mi jakiś w miarę tani warsztat blacharski, w którym wyklepią mi przednia maske i przedni błotnik, podspawają przednia belkę (lekko pogięte, trochę lakieru odpadło). Orientuje się ktoś w kosztach takiej naprawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pkt.pl/auto-rys_uslugi_mechaniczne_96dd3981bb4b0a4fad49975846fec44a.html wprawdzie w Sopocie, ale nie zdzierają. Warsztat mechaniczny, lakiernia i wymiana opon. Z właścicielem można ustalić cenę. Niestety nie informują na bieżąco o usterkach wykrytych w czasie remontu i sami robią, co może trochę podnieść koszty. Po 3 latach od naprawy blacharskiej nie stwierdziłem żadnych oznak korozji, więc pewnie robią porządnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam warsztat samochodowy na Zaspie ul.Leszczyńskich 7 - mieści sie przy parkingu.Drugi ich warsztat jest za Spóldzielnia Rozstaje.Robia szybko i niedrogo.Parę razu u nich juz bylem i zawsze jest wszystko ok.Nie zdzierają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Potwierdzam.Ten warsztat przy ul.Leszczyńskich 7 na Zaspie naprawdę robi solidni.Zawsze dzwonią aby się upewnić czy robic dodatkowe naprawy.I są niedrodzy.Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
hehe, brawo bystrzaku. nie ma to jak udany marketing szeptany.
szkoda tylko ze piszesz z tego samego IP pod różnymi nickami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nowy Port

Kamienice Magellana - opinie i oceny (19 odpowiedzi)

Kamienice Magellana to zespół dwóch trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w Nowym Porcie przy...

do góry