Widok

Tania i dobra pizza.

Zamawiam do domu, czasem odbieram u nich. Pizze jak za swoją cenę są na prawdę duże i treściwe. Pomimo wykończonego żołądka rzadko po nich choruję (jak już to z przeżarcia na noc), sosiki smaczne, szczególnie czosnkowy. Raz dostałem sosik gratis. Obsługa w porządku, bardzo przyjazna i szybka. Czuć że dbają o klientów. Przy zamówieniu przez telefon zwykle dostarczają szybciej niż planują, tak więc jakby nie patrzeć, pozytyw. Idealny punkt karmienia programistów :)
Moja ocena
MAXIM kategoria: Pizzerie
obsługa: 4
 
menu: -
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:nigdy nie przestaniesz u nas jeść"

Akurat. Właśnie przestaję zamawiać tam cokolwiek. Zamówiliśmy razem z rodzicami 3 Italie na maxa, zamiast tego dostaliśmy 3 Venecie na maxa. Jedna pizza była odgrzewana, dwie pozostałe ok, ale wydaje mi się, że to był powód, że dostaliśmy inne pizze, bo pewnie jedna im została i dorobili tylko 2, żeby im zeszło. Pieczarki były stare i wogóle nie było sosu na cieście. Masakra! Jakby tego było mało, kierowca dowożący narzekał, że dostał pieniążki w drobnych, co drugie słowo to było "ku...wa" i na odchodne rzucił tekstem, że dawno tak nikt go nie "wku...wił".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry