Widok

Tapicer Nagel

Witam! Czy ktoś korzystał z usług tego Pana? Godny polecenia?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to ten Pan z Na Dambnika? kiedyś chciałam zrobić otomanę ale zaśpiewał taką kwotę, że zrezygnowałam. Fajny tapicer jest z Rumi zrobił mi otomanę i inne rzeczy. Solidny i niedrogi. Przyjechał, zabrał rzeczy a potem przywiózł. Chyba jest rozrywany bo się długo czeka ale warto :) http://www.forken.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja korzystałam. Usługa wykonana bardzo solidnie. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić. Co do ceny nie wypowiadam się, bo nie mam porównania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ma wyższe ceny, aczkolwiek jeżeli komuś zależy na czasie a nie na kasie to pewnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak. usługa wykonana solidnie i starannie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Parę lat temu a korzystałam z usługi p, Nagla wymiany tkaniny na fotelach i kanapie, "London" Bardzo starannie wykonana praca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znakomity tapicer. Pan Rafał zmienił nam obicie narożnika, ze starej ekoskóry na tkanine. Kropka w kropkę zachował wszystkie szczegóły i szwy, tak jak w oryginale. Jesteśmy całą rodziną zachwyceni jakością i dbałością o szczegóły. Ogromny wybór tkanin. Bardzo polecamy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja nie polecam, cwaniak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

sam jesteś cwaniak, robiłem u niego obicia krzeseł, w czym miałby niby cwaniakować ? Zrobione porządnie i za uczciwe pieniądze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prezes nie popuść zaraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spoko waflu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Parafia w Bojanie (6 odpowiedzi)

Triduum Paschalne - 2024 wielki czwartek 18.00 Uroczystość Wieczerzy Pańskiej 20.00 Adorację...

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

SKatepark w Bojanie (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w imieniu kolegów i swoim czy coś wiadomo czy powstanie Skatepark w naszym Bojanie?

do góry