Firma pana Wojcieszenko wykonywała dla mnie w Dobrzewinie przydomowy taras w dwóch etapach. Najpierw (4 lata temu) większą (południową) część, oraz rok temu mniejszą (zachodnią). Zarówno pan Jarosław jak i jego pracownicy okazali się profesjonalistami pod każdym względem: doskonały wybór i trafne rekomendacje materiałów, organizacja dostaw bez zarzutu, fachowe przygotowanie podłoża, precyzyjny i solidny montaż legarów, precyzja w dopasowywaniu, układaniu i mocowaniu desek, fachowe olejowanie. Ekipa dysponowała chyba pełną paletą różnego rodzaju narzędzi, dzięki czemu obróbka drewna i końcowy efekt były i są doskonałe.
Podczas budowy domu dla mojej rodziny często korzystałem z ekip, które znajomi mi polecali.
Po tych kilku latach użytkowania jestem w 100% pewny (i mam namacalny dowód), że mój taras został wykonany solidnie i dokładnie. Deski się nie powyginały, odstępy (zmieniające się zależnie od pory roku) zostały precyzyjnie dobrane (są minimalne, ale nie za małe). O taras dbam zgodnie z zaleceniami wykonawcy olejujac dwa razy do roku...