Widok

Tarasy Bałtyku

Tarasy Bałtyku Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie parku Reagana. Przyszli mieszkańcy będą mieli w zasadzie tuż obok domu ścieżki rowerowe, trasy do joggingu, place zabaw. Rowerem szybko można stąd dojechać na słynne molo w Sopocie bądź do centrum Gdańska.

W zasięgu niewielkiej wycieczki rowerowej od inwestycji znajdują się również najważniejsze centra biznesowe i handlowe Trójmiasta, Stadion ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

MEGA

MEGA
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 13

Ile 13 -15 tys za metr............
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Cena raczej spadnie, kto chciałby mieszkać przy ul. Kaczyńskiego...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

Lokalizacja mega mimo nazwy ulicy. ;-)

Ceny rosną, więc chyba jednak ktoś chce tam mieszkać. ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Lokalizacja słaba, bo przy ruchliwym, zakorkowanym skrzyżowaniu. Jak ktoś chce wiecznie wąchać spaliny, to jego wybór. Co do nazwy ulicy, to najmniejszy problem - nie hałasuje, nie smrodzi, nie generuje wstrząsów, etc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

sam budynek ładny, jednak jak na niego spojrzałem...

to od razu przeszło mi przez myśl, że wjazd i wyjazd z garażu zajmie więcej czasu niż niż przejechanie przez całe miasto. Zwłaszcza w sezonie, a już najbardziej jak będzie wyjeżdzał i będzie chciał na lewy pas...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jo
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

12 pięter
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

17 pięter w dominacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Jakaś bzdura 17 pieter! policz sobie jak nie umiesz czytac!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś w dyskotece spotkałem dziewczynę o imieniu Lena, była z niej prawdziwa dominanta...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

w artykule masz napisane
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

znow budynek alcon z niedostateczna iloscia miejsc parkingowych. bo uslugi.... ludzie. dajcie te parkingi wkoncu. zobaczcie co w awiatorze sie dzieje. do administracji ciagle maile przychodza ze lokatorzy parkuja byle gdzie bo nie ma gdzie auta postawic. a miejsca w halach sprzedane i wiekszosc miejsc pusta
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 23

"lokatorzy parkują byle gdzie ... a miejsca w halach sprzedane i większość miejsc pusta"
Możesz wyjaśnić, Twój tok rozumowania? Kto kupił miejsca w halach garażowych, żeby stałe puste? Chyba mieszkańcy Awiatora, więc dlaczego parkują auta byle gdzie?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hałas i spaliny

Następne wieżowce i to w miejscu gdzie non stop zakorkowane ulice . Takie to apartamenty będą , na pewno nie do spokojnego mieszkania.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 13

to może jeszcze metro do tego

zamiast planować nowe super autostrady w pasie nadmorskim może lepiej skończyć z układzikami na Zaspie i szybko przekierować ruchu tam gdzie jest na to wystarczająco dużo miejsca od wielu lat.
Al. Jana Pawła bez większego problemu przyjełaby i rozprowadziła ruch z i do Czarnego Dworu zamiast na siłę wciskać wszystkich z tunelu między falowce.
Ale po co upłynniać ruch, jak może zwęzić dwupasmową jezdnię i walnąć śliczną drogę rowerową po obu stronach obok równie ślicznego szerokiego na kilka metrów chodnika - chyba, że przyjmujemy , iż mieszkańcy Gdańska za kilka lat upodobnią się do Amerykanów i każdy z Nas będzie potrzebował 1,5 metrowego pasa do przemieszczania po chodniku :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

Przekierować ruch … głupszego pomysłu dawno nie słyszałem.
Tak na marginesie:
Czy przy al. Jana Pawła II nie ma osiedli mieszkaniowych?
Czy aleja Jana Pawła II jest wyłączona z ruchu?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto chce mieć spokój, buduje domek poza miastem. Przymorze to dzielnica centralna miasta wojewódzkiego. Na dodatek dzielnica o charakterze handlowo-turystycznym
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie będą to lokale do spokojnego życia dla mieszkańców . Raczej hotelowiec dla turystów . Usytuowany przy dużym skrzyżowaniu z wiecznie zakorkowaną drogą zieloną która po rozbudowie będzie generowała jeszcze większy hałas i zanieczyszczenie powietrza.
Mieszkałem w sąsiednim Horyzoncie ,gdzie goście w lecie wymieniali się co tydzień i całe lato to wieczna udręka w dzień i po nocach .
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 10

Myślę, że będą tam w większości luksusowe apartamenty wakacyjne, do własnego użytku ich właścicieli, (nie na wynajem). Problem zakorkowanych ulic raczej nie będzie dotyczył mieszkańców apartamentowca. Auto przez dwa tygodnie może bez ruchu spokojnie stać w garażu podziemnym, bo zarówno wypoczynek (plaża) jak i potrzeby zaopatrzeniowe można zaspokoić "z buta".
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5

Horyzont

Mieszkam w Horyzoncie od przeszło 10 lat, przez pierwsze 6 lat było w miarę spokojnie, nie było problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego pod blokiem - aktualnie: w sezonie letnim toczy się bitwa o miejsca parkingowe, codziennie pojawiają się turyści i to nie tylko polscy. Hałas i nocne imprezy to już codzienność, wyrzucanie petów przez okna i balkony także. Dochodziło do tego, że człowiek o godzinie 23 nie był w stanie spać, bo za ścianą była impreza, a zgłoszenia do służb w niczym nie pomagały. Jestem ogromnie szczęśliwa, że w końcu się stąd wyprowadzam.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tsrasy Bałtyku jako apartamenty na wynajem? ... w większości zbyt duże i zbyt drogie, chociaż są też w ofercie stosunkowo niewielkie mieszkania
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

teren dookola w realu wyglada brzydko

dom na rogu wielkiego skrzyzowania, dookola zakorkowane ulice, najdluzszy falowiec i inna wysokia i niska gesta zabudowa z komplenie roznorodna nie pasujaca do siebie architektura...o ile to mozna w ogole nazwac jakas architektura... mieszanina, blokowisko, totalny kołchoz! Nic ciekawego - jeden jedyny plus, bliskosc parku i morza.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 17
Dla wielu wyszczególnione cechy, to zalety, a nie wady. Budynek, najbliższe otoczenie i mieszkania w nim będą wyjątkowe i oznaką prestiżu. Moja wyobraźnia w ten właśnie sposób podpowiada mi posrzeganie tego apartamentowca na Przymorzu. Szkoda, że mieszkania w nim są poza moim zasięgiem
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8

Przymorze to nic ciekawego powiadasz? :D

jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku, niestety ceny nie dla mieszkańców, min. 11-13 tys./m2 to oferta typowo dla "korpo Warszawki i Zagraniczniaków" pod wynajem.
Nawet jeśli już ktoś położy takie pieniądze jako mieszkanie dla Siebie to zapewne o spokojnym kącie może zapomnieć, zmiana sąsiadów co tydzień dzięki "cudownej ekonomii współdzielenia" gwarantowana :(
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Że zapytam tak nieśmiało: Dzielnica Przymorze to czyjaś własność? … a może ktoś ma wyłączność na zamieszkiwanie w tej dzielnicy i na dobór sąsiadów?
Nie rozumiem tego ironicznego i pejoratywnego określenia "korpo Warszawki i Zagraniczniaków"
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10

Poczytaj dlaczego w Berlinie airbnb jest nielegalny.

To zrozumiesz o co chodzi w hejcie na Warszawskiego inwestora.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam, że Berlin wetknął palec tam gdzie nie trzeba.
W Berlinie, w odróżnieniu od Gdańska, jest dużo hoteli, których możliwości są niewykorzystane, bo turyści wybierają airbnb, ale niechby hotele konkurowały z airbnb czysto, a nie poprzez zakazy wynajmu mieszkań.
W Gdańsku jest jednak różnica, bo gro hoteli jest dopiero w budowie, więc airbnb wstrzeliwuje się w lukę, pokrywając aktualne potrzeby turystyczne, nie odbierając klientów hotelom. Pewnie wkrótce się to może zmienić, chociaż nie do końca, bo turysta gdański w dużej części to turysta sezonowy, pod którego hotel raczej nie będzie funkcjonował. Dzielnice dolnego tarasu, to raczej miejsce dla mieszkań pod wynajem, a nie hoteli. Śródmieście, owszem ... tam jest miejsce dla hoteli, bo i turyści są całoroczni.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8

A w planach tory tramwajowe przez ul. Obrońców Wybrzeża i Zieloną Drogą równolegle do ul. Dąbrowszczaków (teraz ul. Kaczyńskiego). Tak jest w planach miasta.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

to dobrze, czy nie?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raczej nie, bo to dodatkowy hałas.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Przymorze

Energa - gwarancja stałej ceny - pilna prośba o opinię!! (854 odpowiedzi)

Witajcie.Potrzebuję pilnie opinii.Wydzwania o mnie ENERGA z propozycją gwarancji stałej ceny...

Usługi krawieckie - gdzie na Przymorzu? (24 odpowiedzi)

Witam, Szukam niedrogiej krawcowej na terenie przymorza.Mógłby mi ktoś polecić jakąś...

Ospa - mamusie! jak zatrzymać swędzenie?? (12 odpowiedzi)

Kochanie proszę o opinię, stało się, pierwsza ospa u mojego pierworodnego. Czas jest teraz ciężki...

do góry