Tarcze
Witam. Jestem ciekawy Waszej opinii dotyczącej pomysłu zakładania tarczy 160 na tył, a do przodu 180. Czy może wystarczy również 160 z przodu?
Pozdro
Witam. Jestem ciekawy Waszej opinii dotyczącej pomysłu zakładania tarczy 160 na tył, a do przodu 180. Czy może wystarczy również 160 z przodu?
Pozdro
zobacz wątek