Odpowiadasz na:

Tarcze

Witam. Jestem ciekawy Waszej opinii dotyczącej pomysłu zakładania tarczy 160 na tył, a do przodu 180. Czy może wystarczy również 160 z przodu?
Pozdro

Witam. Jestem ciekawy Waszej opinii dotyczącej pomysłu zakładania tarczy 160 na tył, a do przodu 180. Czy może wystarczy również 160 z przodu?
Pozdro

zobacz wątek
19 lat temu
Białek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry