Widok

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski takie . Organizator tych tzw targów zarabia na tym ! To jego sposób na zarobienie ! A jaki jest Twój sposób ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, bo tam chodzi tylko o reklame firm, i nie powinno nazywac sie to targami pracy :)

bylem tez na takich targach z 7-8lat temu i bylo calkiem podobnie, nic sie nie zmienilo, no moze dodali te pomoce w postaciu ulotek, albo pania ktora kieruje do salki a,b

w tym roku poszedlem tylko dlatego, ze uwazalem ze po takim czasie moze sie cos zmienic, a robote mam za najnizsza krajowa.. wiec.. poszukuje.. szkoda mi tylko dnia wolnego, ktory poprostu zmarnowalem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciągle ci sami pracodawcy /pośrednicy/ szkolenia.....przynajmniej dużo gadzetów...,ile- 9zł na godzinę (chyba na jedną ręke)

Pozdrawiam ,polecam panią która poprawiała/podpowiadała zmiany w moim CV....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
8 złotych płacą Ukraińcowi - wilk syty owca cała. Brawo pracodawco.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ukraińcy zarabiaja na ukrainie po 300 - 400 zł. miesięcznie. Zarobienie w Polsce ok. 2 tyś. to kupa szmalu. Więc nie dziwcie się że skoro Polacy nie chcą pracować za 2 tys. to Ukrainiec weźmie taką pracę. Więc nie mówcie że jak nie ma chętnych za tak niskie pieniądze to pracodawca zrobi podwyżki . Najpierw musi zabraknąć ukraińców wtedy ewentualnie pracodawcy dali by zarobić polakom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli rozglądasz się za robotą, to ja kiedyś dorabiałam jako hostessa z https://hostessy-agencja.pl/praca/ i było super. Fajni ludzie, dobra atmosfera, a do tego można nieźle zarobić. Polecam sprawdzić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry