Widok

Tczew - Malbork

Trasę do Tczewa każdy pewnie zna, a drogę do Malborka?
Bezpieczną trasę dla rowerzysty z Lisewa do Malborka, może przez Szymankowo?
Odcinek przez Gnojewo nie nadaje się do bezpiecznej jazdy, kierowcy nie mają możliwości spokojnie wyprzedzić jednośladu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od czasu jak zamknięto most w Tczewie przekraczam Wisłę w Kiezmarku i jadę przez Ostaszewo, Lubieszewo i Nowy Staw. Bardzo przyjemna droga. Problemem oczywiście jest dostanie się do Przejazdowa. Kiedyś jechałem dołem przez Cedry Wielkie, ale wówczas do 9 Włók droga utrudniona dla szosówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Przejazdowa masz Eurovelo 10 przecież na starym nasypie wąskotorówki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I już jest asfalt od Miałkiego Szlaku do Makro? To świetna wiadomość bo po Elbląskiej średnio się jechało mimo szerokiego pobocza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już dawno zrobiona trasa obok makro i Szczepana. Dobrze gdyby dalej to było prowadzone i to co już jest poprawione, bo za Przejazdowem niczym się to nie różni od leśnego wertepu. A gmina Pruszcz najwyraźniej dawno przestała się tym interesować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

do góry