Teatr Miejski

Teatry

Gdynia, gen. Józefa Bema 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamil - opinia Świetny Teatr dramatyczny! Moim zdaniem jakością i różnością repertuaru...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Bilety zakupione na spektakl który się nie odbył z powodu pandemii(listopad...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Fantastyczna gra aktorów! Scena przepełniona emocjami, które zawłaszczają...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Maria Długońska - opinia wątek zamknięty Polskie rymowanki albo ceremonie Andrzeja Błażewicza. Przedstawienie...
~Maria Długońska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 grudnia 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Ogromne brawa dla całego zespołu i realizatorów. Piękny spektakl!!!!!
~Widzowie z Gdańska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Brawo! wątek zamknięty Świetny zespół.Im nawet kiepski reżyser by nie zaszkodził. Warunki lokalowe...
~Wist
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Dobry teatr wątek zamknięty Repertuar bardzo urozmaicony, wielu dobrych, chcących aktorów. Jak na...
~Vista
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

dyskryminacja wątek zamknięty chciałam dzisiaj kupić bilety z promocji z dnia 5.02 po 20 złotych kazdy...
~ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

przydałby się remont wątek zamknięty Powiem tak, idąc do teatru człowiek oczekuje komfortu, w tym teatrze zupełnie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

teatr miejski w Gdynii bilety wątek zamknięty Dwa tygodnie wcześniej zarezerwowaliśmy 4 bilety na spektakl 7.01.2012 i...
~zwykły widz z pomorza środkowego
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

spektakle, które oglądałem wątek zamknięty Ostatnio widziałem dwa przedstawienia: "Piaf" i "Dzień Świra" co z wcześniej...
~Jarosław Mrozek, Prof. UG
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

zgrzyt wątek zamknięty Pojechałam z uczniami na spektakl " Czarnoksiężnik z Krainy Oz". Spektakl...
~ambra
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Nie wpuszczono nas na spektakl- mimo zakupionych biletów wątek zamknięty "Ochroniarz" bardzo niesympatyczny, zamknięto drzwi na siłę nie wpuszczając...
~Maria
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

niedoceniony wątek zamknięty Uważam, że zespół jest niedoceniony i nie wykorzystano jeszcze jego...
~teatralna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

Bajkownica wątek zamknięty Wczoraj na WOSP znalazłem ofertę Teatru na ferie dla dzieci Bardzo fajny...
~Tata Jagody
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

wszechstronny gatunkowo wątek zamknięty Teatr Miejski w Gdyni zawsze oceniałem pozytywnie, zarówno za kadencji p....
~eMeS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

mia - opinia wątek zamknięty Teatr bardzo zyskał za dyrektora Jacka Bunscha,jako widz mam nadzieję,że...
~mia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

17

wątków

do góry