Gdański Teatr Szekspirowski

Teatry Obiekty koncertowe

Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kno na Szekspirowskim wątek zamknięty Niewygodne krzesełka, zacinajacy się co chwilę film i ostatecznie wyłączony...
~Borys
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 czerwca 2019

Kiepska widoczność z pierwszego rzędu na poziomie I wątek zamknięty Wybrałam - jak mi się wydawało - bardzo dobre miejsca. Poziom I, rząd I. Po...
~Liczi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Tydzień kompromitacji a nie kulturalny wątek zamknięty Zachęcony wieloma reklamami w tramwajach i na plakatach postanowiłem wybrać...
~Mars
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Widok na filar (koszmar!) wątek zamknięty Generalnie komfort siedzenia niezbyt wysoki, ale to w końcu standardy epoki....
~MW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Survival szekspirowski wątek zamknięty Niezłe sztuki, ładne wnętrza, atrakcyjny otwierany dach, ale teatr...
~Złośnica
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Super wątek zamknięty Bardzo chętnie bywam, na koncertach głównie. Repertuar zawsze na poziomie,...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

czarny kloc pośród kamienic z czerwonej cegły wątek zamknięty nie wkomponował się niestety i nie pasuje zupełnie. Ten kto zaakceptował...
~studentka ASP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Wybrałeś skrajną ocenę, prosimy o jej pisemne uzasadnienie. wątek zamknięty 1. otwierany dach przy bardzo ruchliwej ulicy - bez sensu! słychać tramwaje...
~piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

Dobry repertuar, tragiczne warunki wątek zamknięty Bardzo atrakcyjny repertuar, szczerze ucieszona chciałam być częstym gościem....
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Jak obejrzeć spektakl skoro nie widać sceny? wątek zamknięty Byłam dzisiaj oglądać Teatr wraz z przewodnikiem. Jestem załamana...
~joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Za dużo osób!!! wątek zamknięty Najbardziej denerwuje mnie tłum pracowników, gdy wchodzi się do tego miejsca....
~mmm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Ratunku!!! Niewygodnie! wątek zamknięty Wczoraj (30.04.2015) po raz pierwszy byłam w tym teatrze. Sztuka "Oresteja"...
~Ewurka
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2015

SUPER wątek zamknięty SUPER SUPER SUPER SUPER LUXUS
~JEST SUPER
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Nasz nowy Teatr Szekspirowski przyciąga mnie jak magnes wątek zamknięty Przyciąga swą dobrą energią, którą czuje się już przekraczając jego progi. To...
~Ewa S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

PRZEPIĘKNY! wątek zamknięty Wystrój niebanalny, pomysłowy, kreatywny! Jestem zachwycona! A spektakl...
~Ela
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Nie polecam. wątek zamknięty Kompletny brak widoczności sceny z balkonu! Zasłaniające barierki i słupy....
~niezadowolony widz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

SZKODA, ŻE POWSTAŁ FUNKCJONALNY BUBEL... wątek zamknięty ...Przedstawienia super, ciekawe jak będzie później, ale komfort korzystania...
~drx
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Anonim001 - opinia wątek zamknięty Teatr robi wrażenie. Bardzo podoba mi się to, że zorganizowano miesiąc z...
~Anonim001
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

BRAK WIDOCZNOŚCI Z MIEJSC NA BALKONIE! wątek zamknięty Ten teatr nadaje się bardziej na przedstawienia Monty Pythona niż Szekspira....
~katanga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry