Widok

Tęczowe krzesełka, czyli kto może zmieniać kolor a kto nie?

Wg. statystyk liczba homoseksualistów w Polsce wynosi 2 miliony osób.
Nie wiem ile członków liczą Lwy Północy, ale pewnie z nie więcej jak tysiąc. A nawet jeśli, to i tak procentowo są maleńką grupą.

Jak więc się stało, że mniejsza grupa krzesełka z bursztynowych zmieniła na zielone, a większa nie może dostać nawet jednego sektora tęczowego?

Skoro każdy z mieszkańców Gdańska dorzuca na stadion średnio 900 złotych w postaci podatków, dlaczego nie przeprowadzono referendum, skoro jest nas prawie pół miliona, a decydujące zdanie miała mała grupa?

To, że na stadionie będzie grać Lechia jeszcze nie znaczy, ze stadion to własność kibiców tej drużyny i mogą sobie do woli decydować za resztę mieszkańców o kolorach, czy zasadach tam obowiązujących.

Myślałem, że Gdańsk jest miastem wolności, ale coraz częściej widzę, że "nie lubimy tu obcych"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sadze, ze te "teczowe krzeselka" to kiepski Pomysl. Wiekszosc kibicow rzucaloby w ludzi tam siedzacych roznymi przedmiotami a tego pewnie by nie chcieli :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to akurat prawda, bo to takie afiszowanie tylko by im zaszkodziło, chodzi jednak o fakt, ze miasto jednym pozwala, innym nie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry