Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nataliia - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie ten salon komórkowy! Telefon służy już nie pierwszy rok, i...
~Nataliia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Ksenia - opinia wątek zamknięty Dobry sprzęt, CENY! już nie pierwszy raz kupujemy w tym sklepie i jesteśmy...
~Ksenia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Wiesław.. - opinia wątek zamknięty Korzystam od lat z tego zakładu-profesjonalna obsługa,zrozumienie w podejściu...
~Wiesław..
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Agusia - opinia wątek zamknięty Jak zawsze można polegać na dostępności szerokiego wachlarza asortymentu oraz...
~Agusia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Polecam wątek zamknięty Konkretna realizacja usterek telefonu ,szybko,profesjonalnie .Miła przyjazna...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2019

Telefon uszkodzony po naprawie, niemiła obsługa wątek zamknięty Przykro mi, ale niestety nie jestem zadowolona z usług serwisu Telemobil....
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2018

ale wybór! wątek zamknięty takiego wyboru to chyba jeszcze nie widziałam! do wyboru do koloru i ceny :)...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Iphone wątek zamknięty Jeśli zbiłeś szybkę i potrzebujesz szybko pomocy, POLECAM! W ciągu godziny za...
~Oliwa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

POLECAM wątek zamknięty Z WIELKĄ przyjemnością wystawiam pozytywną opinię :) Jestem stałym klientem...
~WACŁAW
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2017

Najlepszy z najlepszych wątek zamknięty Z WIELKĄ przyjemnością wystawiam pozytywną opinię :) Jestem stałym klientem...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Zdecydowanie TAK I JESZCZE RAZ TAK!! wątek zamknięty Dziś imieniny męża a ja jak zwykle na ostatnią chwilę szukam prezent, że jaki...
~Żona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Jedyny serwis w Trójmieście gdzie naprawdę uczciwe traktują klienta....
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

NIKOMU NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Sprzedali wystawiony na Allegro IPhon, zaplacone przelewem i niema aini...
~GD
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

NIE POLECAM !!!!!!! wątek zamknięty W dniu 08.04.2016 r. oddałem do naprawy telefon Nokia lumia 735....
~Henryk Jabłoński
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Profesionalny serwis i super ceny wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka pomocy z telefonem to na prawdę polecam. Wszyscy nie...
~Martabas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Zadowolony klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupu telefonu (Samsung Galaxy S6) w sklepie...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

Najlepszy sklep z telefonami w Trójmieście wątek zamknięty Najlepszy sklep z telefonami jaki widziałem, NIEWYOBRAŻALNY wybór ! Kilkaset...
~Adrian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Sklep na poziomie - polecam wątek zamknięty Mój nowy iPhone ma się dobrze. Wszystko śmiga jak trzeba.Sklep 1...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Uczciwie i solidnie wątek zamknięty To 4 serwis do którego zawitałem i powiem tylko ze szkoda ze trafiłem do tego...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2015

W pełni zadowolona klientka wątek zamknięty Pani,która mnie obsługiwała,przemiła i bardzo serdeczna (zresztą Pan...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry