Telepizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stągiewna 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie korzystać z promocji wątek zamknięty Nie warto korzystać z promocji typu 3 pizze w cenie 1. Pizze wykonane na...
~Niwini876
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

TRAGEDIA wątek zamknięty Zawsze byłem stałym klientem Telepizzy, niestety czas oczekiwania prawie 2...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2017

Dostawa do domu wątek zamknięty Zamawiałem od nich pizzę do domu. Dostarczona w takim czasie, jaki był podany...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

GDZIE TA OBSŁUGA?! wątek zamknięty Byłam wczoraj w Telepizzy około godziny 20. Zamówiłam pizzę i ucieszona...
~Ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Ulubiona pizzeria wątek zamknięty W pizzerii jadłam tylko kilka razy , ale często biorę na wynos . Jedzenie...
~iza
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

odradzam wątek zamknięty Byłam w telepizzy z rodziną pierwszy raz od kilku lat. Poprosiliśmy o ciasto...
~ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2015

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty na jedzenie czekaliśmy bardzo długo. obsluga fatalna lokal niby odswiezony...
~mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa oprócz przyjęcia zamówienia w ogóle nie istnieje. Plastikowe sztućce...
~Armia Shinsoo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

PORAŻKA!!! wątek zamknięty W stalych odstępach czasu zamawiamy w lokalu na Stagiewnej pizze własnej...
~AISHA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

Miłe Zaskoczenie wątek zamknięty W pierwszych dniach Maja pizzeria organizowała promocje na pizze. Zachęcony...
~Marek J.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Niezłe pizze wątek zamknięty Uważam ,że mają najlepsze pizze w Gdańsku.Dość szybki dowóz .Na miejscu...
~mika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Najgorsza pizeria ! wątek zamknięty Pizza bez smaku, mdła; obsługa z miną " nie chce mi się " ; piwo podane w...
~D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2012

Nie polecam wątek zamknięty Zamówiłam przez internet. Podobało mi się, że podano przybliżony czas...
~At
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2012

ZENADA wątek zamknięty ostatnio wybralam sie z moim chlopakiem na pizze...wybralismys lokal...
~PATRYCJA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2012

Nie polecam! wątek zamknięty Bardzo długi okres oczekiwania. Brudne stoły, toalety zasyfione, martwe owady...
~Katarzyna K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

żenada wątek zamknięty wybrałem sie ze znajomymi do pizzeri. na pierwszy rzut oka było ok....
~Paweł
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Uwaga na nowych! wątek zamknięty Zamówiłam pizze z podwójnym serem, na średnim cieście w dostawie. Przyjechała...
~Kurczak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 marca 2012

Teraz jest o wiele lepiej wątek zamknięty Znajomi opowiadali mi o tym miejscu ale jednak poszedłem i zastałem co...
~mAREK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

NAJGORSZA OBSŁUGA NA ŚWIECIE! wątek zamknięty Ja mam dużo cierpliwości ale to jest CHLEW nie restauracja!! Po 1 pani...
~były klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Skąd wzieli się Ci ludzie co tam pracują?? wątek zamknięty Chamstwo, prostactwo i ignorancja tyle mogę powiedzieć o obsludze, ktora jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

30

wątków

do góry