Widok

Telewizja + Internet

Cześć, możecie mi polecić ofertę Telewizja + Internet w dobrej cenie? Blok na Pilotów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja obecnie jeszcze korzystam z UPC i jestem w miarę zadowolony,ale jest spory wybór bo są też sieci : VL Media,Orange Swiatłowód,Market Software(sam internet)wchodzą też kablówki Chopin oraz Logitus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie wchodzą te kablówki Chopin i Logitus , ktokolwiek widział ktokolwiek wie gdzie są lub kiedy będą na Zaspie ?
Market Software to epoka kamienia łupanego.
VL media to żenada do kwadratu. Z ich strony internetowej nie można się niczego konkretnego dowiedzieć . Oferta programowa beznadziejna. Firma krzak jak dla mnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio Vl Media w końcu co prawda prowadziła tv cyfrową,ale nadal oferta tv nie powala noi strony www nie aktualizują .Chopin i Logitus z tego co wiem będą dostępni na całym Młyńcu.Sygnał uruchamiany jest stopniowo .Na początku Pilotów i Starowa a potem reszta ulic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Facebooka Vl Media nic konkretnego nie można się dowiedzieć czy np.prowadzili jakieś nowości do oferty,a za to pojawiają się posty nie związane z ich tv kablową.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te całe VLmedia to dawne star media czy jakoś tak to się nazywało.
To też tak kiedyś dziadosko działało. Można odnieść wrażenie że na niczym im nie zależy a już najmniej na potencjalnych klientach.
Dziwna to firma,ciekawe z czego oni żyją?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam kablówkę Chopin zakładają na Młyńcu. Jeśli masz mieszkanie na Pilotów to spokojnie możesz z nimi się skontaktować, może już są w twoim bloku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda że tak wolno idzie nowym sieciom udostępnianie sygnału w kolejnych blokach ulicach na Młyńcu.Nie wiem na jakiej zasadzie Logitus się podłącza,nie widziałem jeszcze na osiedlu ich wozów czy żeby coś na klatkach podłączali na osiedlu, ale z ich strony wynika że obecnie są dostępni jeszcze tylko w kilku blokach na ul.Startowej.Chopin już dawno zakończył podłączanie się w blokach co i tak zajęło im masę czasu,mimo to nadal mają sygnał tylko na Startowej i Pilotów.Z Orange Swiatłowód to szybciej jakoś szło,jak już podłączyli blok to puszczali zaraz sygnał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to wspólnota nie chce wpuszczać kablówek do bloków na Młyńcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowelizowana ustawa nakłada na wspólnotę czy spółdzielnię obowiązek udostępnienia zasobów celem instalacji.
Tak więc mogą sobie nie chcieć ale muszą pod groźbą wysokich kar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowe sieci mają zgodę od spółdzielni,tylko jak się dowiedziałem z przyczyn formalnych i technicznych tak długo trwa podłączanie kolejnych bloków i ulic. Market Software także ma już w ofercie światłowód oraz Tv cyfrową ,jak dowiedziałem się trochę przypadkowo.Jakoś nadal nie mają reklam u mnie na ulicy o ofertami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Market Software ma chyba drewniane światłowody i telewizję naziemną.
Gdyby ktoś miał coś do zaoferowania to raczej by się ty pochwalił i chciał na tym zarabiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry