Widok

Telewizja naziemna dla emerytów?!

Dzisiaj na Pilotów u babci zawitał przedstawiciel z państwowej telewizji naziemnej. Twierdził iż, niedługo pozostaną tylko 3 kanały i żeby zwiększyć ich liczbę należy zakupić przyłącze antenowe w cenie 299 zł! Robią to dla emerytów którzy złożyli petycję w tej sprawie (ktoś słyszał?). "Szybko, szybko proszę dowód osobisty"- mówił. Babcia gościa zbyła, aczkolwiek nie jestem zadowolona że wpuściła go do mieszkania. Pierwsze słyszę o takiej akcji, więc proszęo ostrożność!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwykły naciągacz, raz przedstawia się jako pracownik Naziemnej (notabene nie ma takiej firmy), innym razem, jako pracownik lokalnej kablówki, jeszcze innym, że jest z UPC. I niestety Emeryci dają się naciągać. Antena DVB-T za 299 PLN? Śmiech na sali (no chyba, że jest ze złota).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry