Widok

Temat rzeka- kredyt

Witam
Temat zawsze aktualny kredyt na wykończenie mieszkania , około 50 tys niby nie duzy ale w millenium sprawdziłem koszty samego kredytu to zbladłem ... zakładając że mogę go spłacić w 5 lat . w przypadku hipotecznego mogę go szybciej spłacić w millenium od 4 lat wcześniej zwykła rata . Macie jakieś porady - przestrogi . Jaki teraz jest dobry Bank gdzie warto zapytać .
bede wdzięczny za poradę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Witam, zapraszam do przeliczenia kredytów we wszystkich bankach. Profesjonalnie doradzimy, gdzie i na jak długo zaciągnąć taki kredyt. Nasza firma mieści się w Gdyni, ale jak trzeba, chętnie podjedziemy. Zapraszam do kontaktu Joanna Olszewska 510 647 959.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam bezpośredni kontakt z bankami - napisz nr kontaktowy do siebie a ja spróbuje przeanalizować oferty banków i zadzwonię z najkorzystniejszą.
lexus-lexus@wp.pl
Prowadzę współpracę ze wszystkimi bankami ale nie mam z żadnymi podpisanej umowy- wybieram najkorzystniejszy dla Ciebie.
BzB
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziękuję za oferty firm pośredniczących ale chciałem poznać opinię osób z 2 strony biurka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wujek dobra rada: olej wszystkie oferty powyższych pośredników i w ogóle pośredników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Wujek dobra rada udziel zatem finansowania naszemu forumowiczowi bo strasznie mądry jesteś to zapewne i bogaty :-)

Jak masz czas latać do banków to powodzenia- i tak potencjalnie wspaniała oferta po przeanalizowaniu 10x okaże się ofertą mierną.
Jak czasu nie masz to skorzystaj z pośredników - zapraszam na maila lexus-lexus@wp.pl - nie mam podpisanych umów z bankami więc nie naciągam....analizuję Twoją sytuację i przedstawiam najkorzystniejszy bank.
Banki laikowi wcisną 5 ubezpieczeń i założą 2 płatne konta ... jeśli komus zależy na uczciwej ofercie- jestem do dyspozycji. :-)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
A co może ty go sfinansujesz?
I nie musisz nigdzie latać i możesz skorzystać z dobrodziejstwa jaki daje ci dostęp do sieci.
I jeszcze ten e-mail: lexus-lexus na wirtualnej....jesteś pośrednik i wyskakujesz z takim mailem i takiemu komuś ma ktoś zaufać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
W dobrodziejstwie sieci można poznać takich jak ty niestety a to niestety nie jest nic miłego.
Ja nie sfinansuje ale wiem jak do tego wszystkiego podejść żeby nie popłynąć.
Także wujku dobra rado skończ szczekanie i podaj swojego maila :-)
A co do ufności wielu zaufało mailom a ambergold się posypał tak jak i wiele innych firm z super mailami.
Takich jak ty powinni wyrzucać z forum
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zacząłem szczekać?...i niby za co miałbym być wyrzucony z forum i po co miałbym ci podawać swój e-mail, chcesz mnie zapisać do jakiejś grupy dyskusyjnej?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Tak . chciałem cie zapisać do grupy nic nie wnoszących i szczekających.
Dziękuję Dobranoc
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nic nie wnoszę? Przestrzegam przed tego typu podmiotami, które biorą kasę i za nic nie odpowiadają. Przestrzegam i pozdrawiam: wujek dobra rada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Przestrzegasz?? ty pewnie wszystko załatwiasz bez pośredników- mleko sam wydoisz bo krowę masz, studnie sam wykopałeś przed blokiem więc wody też nie kupujesz, prądu nie zużywasz bo świeczki wystarczają ukręcone z wosku z ucha :-)
Jaki ty jesteś człowieku ograniczony...
A użytkownik ozon najpierw zakłada post a później pisze że pośrednikom dziękuje... myślałeś,że banki się odezwą i będą sie przebijać ofertami??
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja brałem kredyt http://nowe-tarasy.pl/szybki-kredyt-dla-firmy/ dla mnie w tej chwili to najlepsza opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zachecam do kontaktu. pomoge znalezc bardzo dobry produkt na bardzo dobrych warunkach.
dzieki doswiadczeniu w branzy i kontaktami z bankami mam mozliowosc negocjacji ofert.

721-190-084 Monika Tyborska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
no tak nagonka pośredników , tak jak wystawiłem mieszkanie na sprzedaż . pierwsze dni dzwoniły uparcie agencje nieruchomości , prawie każda miała już klienta ! Tylko podpisać umowę ... dziękuję agencjom dostałem kilka namiarów do pośredników typu expander itp polatałem po pko , itp przecież ci ludzie też mi chcą sprzedać "najlepszą " oferte TYLKO dla mnie ! chciałem poznać opinie klientów z drugiej strony biurka by iniknąć wpadek. Bezstronność to podstawa !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13
No to po co tu ludziom glowe zawracasz, kiedy sam dobrze wiesz, co robic ?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Idz do posrednikow aby wybrac z nimi najlepsze oferty. Kiedy juz bedziesz mial ze 2 dobre oferty idz sam do tych bankow i popros o oferty uprzednio analizujac oferte ze strony www, regulamin pozyczek itd

W moim przypadku okazalo sie, ze zarowno posrednik jak i pracownik banku chcieli mi wcisnac drozsza oferte niz mozliwa do uzyskania.

Nie mozesz bezgranicznie ufac posrednikom i pracownikom bankow.

Poza tym, mozesz wziac wydrukowana propozycje z banku X i pojsc do banku Y i pokazac oferte z X. Prawdopodobnie Y bedzie chcial przebic X.
Pozniej to samo robisz w X itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
no chyba, że jesteś w BIKu albo masz zdolnośc 20 000 a chcesz 50 000....to możesz chodzenie po bankach odpuścić.
:-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

do góry