Mam wiele miejsc, w których spędzam wolny czas. Jedno z nich jednak ma dla mnie szczególny urok. To właśnie ta nowo otwarta herbaciarnia. Szczególnie urocza właścicielka która z wielką wiedzą i pasją potrafi opowiedzieć o gatunkach herbat a szczególnie z klasą i nietuzinkowością ją podać jaki i spróbować i poczuć zapach herbaty danego kraju czy Państwa okraszoną opowieścią regionu czy pochodzenia a potem poczuć ten smak który przenosi nas w inne światy i marzenia odpoczynku czy nastroju.
Polecam to miejsce nie tylko przypadkowo zabłąkanym wedrowcą.
Będąc w tej herbaciarni zastanawiałam się, czy przypadkiem nie zatrzymał się w niej czas. Z prostotą tego obrazu kontrastują jednak uroki tego miejsca i spędzanego tam czasu czy w tygodniu czy wolne weekendy. Świetnym pomysłem jest to, że nie tylko możemy napić się w gustowny sposób herbaty ale też poszczególne gatunki herbat zakupić jak i fachowe imbryki do zaparzania. Plusem jest też możliwość spróbowania wyśmienitych zapadających w pamięci smaków prawdziwych domowych ciast na miejscu które umilą każdy ponury dzień i zwieńczą nie jedno wybredne podniebienie.
Dziękuje bardzo za wyjątkową wiedzę o herbacie i ich sposobie parzenia.