Widok

Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Społeczność Temat dostępny też na forum:
Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)
Hej !Szukam kogoś chętnego do gry w tenisa stołowego.Uprzedzam że nie gam jak zawodowiec ani efekciarsko po prostu lubię i chciałabym z tą sympatią coś zrobić ,poza tym cenię sobie aktywne spędzanie czasu i ducha rywalizacji .Jestem Kobietą mam 29 lat wolałabym grać z drugą panią ale jeżeli trafiłby się jakiś normalny pan to też w porządku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaproszenie do Rumi na t.s

Witam zgonie z Pani wpisem chcę zainteresować grą amatorską w Rumi ale pod okiem trenera - koszty praktycznie żadne . Proszę zainteresować się Akademią Tenisa Stołowego ,,Małe Trójmiasto"- zobaczyć na TTM powstanie tego Stowarzyszenia i zapraszam w uczestnictwie poziom zawodników różny -na pewno nie zawiedzie się Pani. Pozdrawiam Jarosław P. 502810451
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chetnie pogram (choc umiejetnosci mam zadne) mam 33 latka i jestem "normalny" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Czy macie jakas strone www, z ktorej wiecej moznaby sie dowiedziec na temat Stowarzyszenia ? Odpowiedz prosze kierowac na amw2001@o2.pl
Pozdrawiam,
Lukasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://pingpong.rumia.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątek aktualny? Skąd jesteś, może da się zbudować większą grupę normalnych pań i panów, chętnych do rozrywkowej gry w tenisa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skad jestes? Jestem dostepny od 15 lutego. Moj adres amw2001@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątek co prawda sprzed dwóch m-cy, ale jestem nowa w Trójmieście i baaardzo chętnie bym pograła. Jeżeli coś się już zorganizowało, albo ma się zorganizować to proszę o maila na adres k-dziekan@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasiu jesli twoja propozycja jest aktualna to chetnie pogram z toba w tenisa stolowego moj tel. 574771407 miroslaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ostatnio się ponownie zainteresowałem tenisem stołowym , napiszcie gdzie w Gdańsku można pograć za niewielkie pieniądze .Może jakaś sekcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat Aktualny

Temat jest aktualny chociaż usunęłam ogłoszenie ,jeżeli ktoś jest serio zainteresowany to śmiało pisać na maila.Nie ukrywam że mile widziane są osoby pełnoletnie i mniej więcej w moim wieku :) bez innych zamiarów niż tenis stołowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. z najwieksza checia pogram w tenisa stolowego z kims kto poswieci ciut czasu na ten sport. jestem energiczny fizycznie mlody :) i chetny na podnoszenie swych umiejetnosci . moj adres mailowy sscooti@op.pl pozdrawiam Robert.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jeśli jesteś z gdańska to zapraszam. mam stół w piwnicy, dużo miejsca niestety nie ma ale gwarantuję że da się pograć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,chętnie się spotkam by pograć. Podaj namiary na siebie to się zgadamy. Pozdrawiam Jacek mój @ faraon695@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy nadal można się dołączyć? czy udaje się Wam spotykać jakoś regularnie, by pograć? Spełniam warunki brzegowe :), więc z wielką chęcią bym się spotkała na granie. Jeden szkopuł - ponad rok przerwy, a wcześniej wyłącznie dla przyjemności i rekreacyjnie, więc nie wiem, czy nie zaniżę poziomu :). Pozdrawiam ! rachcikgmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na jakiego maila pisać? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, z chcecią pogram w gdyni, 533500908, kobieta 29 lat tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,stary wątek,ale może jeszcze aktualny?Chetnie zagram na poziomie amatorskim,świetnie by było jakos regularnie.
Najlepiej Gdynia,zapraszam Janusz 604-574-535.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie, wiecie może gdzie w Gdańsku można pograć? Najlepiej we Wrzeszczu.
Pozdrawiam i dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie.
Klub Sportowy AZS AWFiS Gdańsk wraz z Pingpongową Akademią Leszka Kucharskiego zapraszają wszystkich chętnych do grania w ping ponga. Spotkania przy stole pingpongowym odbywają się od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.00 w Gdańsku Oliwie, ul. Czyżewskiego 30A, wjazd od ulicy Nadwodnej (obiekty AWFiS)
Przychodzą do nas panie i panowie w wieku 30-45 lat a nawet są panowie po emeryturze.
tel. kontaktowy 662-444-272
emial: bartgajek@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tenis Stołowy Trójmiasto I Okolice na Facebooku.
https://www.facebook.com/tenis.stolowy.trojmiasto.i.okolice

Stwórzmy bazę informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie pogram i to wielokrotnie,
niestety nie wiem gdzie można się miło rozerwać przy stole tenisowym.
mój nr. 882438446
Marek
( jestem w średnim wieku )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem do soboty w Sopocie chciałbym pograć w tenisa stołowego ,dzwońcie śmiało 605-302-642,pozdr.Tadek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chetnie zagralbym w tenisa stołowego 506709239 najlepiej w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie program w Gdańsku Śródmieście 666660537
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc. Bardzo chetnie bym pogral w tym lub przyszlym tygodniu, w Gdyni lub okolicach - moge dojechac kawalek jakby co. Poziom amatorski advanced. Dzieki z gory! 510200143
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jestem zainteresowany ofertą gry w tenisa stołowego. Poproszę jednak jeszcze o więcej szczegółów. Ps. Uważam się za "normalnego" faceta. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie pogram w Gdańsku. stefn007@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt. Jestem z Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie pogram w Gdańsku na Meissnera. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt.
Tel 516305293
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry