Widok

Tenis stołowy - szukam partnera/partnerki.

Redłowo Temat dostępny też na forum:
Szukam partnera/partnerki do amatorskich treningów tenisa stołowego. Poziom raczej mocno średni. Jak byłem piękny i młody (lata 90-te :) ) grałem nieźle i w miarę regularnie- obecnie chciałbym sobie przypomnieć temat i przy okazji poruszać się trochę - bez napinki na osiągnięcia sportowe.
Chciałbym pograć w Gdyni ale nie mam pojęcia gdzie to jest możliwe - dzwoniłem na Tatrzańską "CS U Jezuitów" ale tam już nie można.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na tego typu rekreację - proszę o kontakt: asmar@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam- miejsce w Gdyni jest, sroda-piatek od 19 do 21, wjazd 5zł od osoby. Kto chce ruszyć zad i popykać przynajmniej raz w tygodniu zapraszam do kontaktu. Nie ukrywam, że zależy mi na osobie, która ma jakieś tam umiejętności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka lokalizacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chwarzno SP48
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

do góry