Widok

Tenis ziemny

Witam. Gram amatorsko w tenisa ziemnego. Ostatnio tylko na ściance, natomiast mało na korcie. Chcialbym to zmienić i dlatego szukam kogoś kto tak jak ja, lubi tę grę i chętnie by sobie pograł na korcie. Zaznaczam, że nie jestem jakimś asem tenisowym. Gram przede wszystkim dla rozrywki :) Najchętniej bym zagrał na kortach na Chełmie, ale mogą być też w innym miejscu. Jeżeli ktoś nie ma rakiety, to ja chętnie udostępnie swoją na czas gry. Tak się składa, że mam dwie. Kort oczywiście opłacamy razem, po połowie. Jeżeli obawiasz się na początek grać na korcie, to możemy spotkać sie na ściance i tam trochę potrenować. Potem jak już wejdziesz w rytm, to można spróbować na korcie. Dlaczego szukam tutaj? Wśród moich znajomych znalazłem tylko jedną chetną osobę do gry, raz w tygodniu, a chciałbym to robić przynajmniej dwa razy w tygodniu, więc szukam osób, które tak jak ja, lubią tenis, ale ciężko im kogoś znaleźć wśród własnych kumpli, przyjaciół czy członków rodziny. Wiem, że to może na początku wymaga trochę odwagi, ale jak się przełamie pierwsze lody, to tenis może być świetną odskocznią od szarej codzienności :)

e-mail: adresat.piotr@gmail.com
gg: 22592899
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, że coraz więcej ludzi interesuje się tenisem. To wymagający sport, ale warto. Trzeba jednak pamiętać, że połowa sukcesu w tej dyscyplinie to dobry sprzęt. Także rzuć okiem tu https://www.yonex.pl/. To dystrybutor, który zaopatruje także profesjonalnych graczy. Znajdziesz u nich m.in. rakiety do tenisa oraz odzież i buty do tenisa. Sprawdź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czołem. Szukam butów do gry głównie na sztucznej nawierzchni i mączce, poziom gry średniozaawansowany (3 lata sezonowej gry) w budżecie do mniej więcej 3 stówek. Na co zwrócić uwagę przede wszystkim : lepsza przyczepność i stabilizacja przy wślizgach? Jeśli macie konkretne modele to poproszę. Z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Vapory od Nike, bardzo lekkie i wygodne. Asicsów nigdy osobiście nie sprawdzałem, ale nie spotkałem się nigdy ze złą opinią na temat tych butów. Również są polecane.

Najlepiej będzie zajrzeć sobie na stronę:
https://artemisnet.com.pl/buty-tenisowe/

Znajdziesz tutaj spory asortyment butów do tenisa, zresztą polecam z nimi porozmawiać. Powinni Ci doradzić odpowiedni model obuwia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z kolei mam problem z doborem wygodnych butów tenisowych, ale w zeszłym roku kupiłem Asics Gel Resolution 8 i muszę przyznać, że się sprawdziły (grałem wcześniej w kilku modelach Nike - Cage, Vapor i Adidas). Dwa miesiące temu zajechałem ostatnią parę Nike i przymierzałem się do zakupu nowych butów. Mierzyłem Nike, Adidas i kiedy byłem już totalnie zrezygnowany zamówiłem Lacoste AG-LT21 Ultra i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony - jeszcze większy komfort gry niż w Asicsach, bardzo dobre trzymanie stopy! Do tego wygląd i kolor - totalnie w moim guście!
https://dotenisa.pl/buty-do-tenisa-meskie-c-11.html
Można dostać tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry